MENU

úterý 2. ledna 2018

BuJo plan with me | january 2018

Ahoj u prvního letošního článku! Ač je to už takové klišé, přeji vám do nového roku mimo jiné pevné zdraví, protože jsem se v posledních měsících sama přesvědčila, že to je to nejdůležitější. Také vám moc děkuji za přízeň v roce 2017 a doufám, že vás moje články budou bavit i letos. Žádná zásadní předsevzetí si letos nedávám, jelikož chci pokračovat v těch loňských (článek tady) a musím říct, že většinu se mi dařilo plnit. 

Dnes se společně podíváme na můj Bullet Journal, jak jsem ho na nový rok připravila a jak vypadá moje měsíční rozvržení na leden, tak pojďme na to!

Úvodní stránku roku jsem ozdobila svátečním věncem a ročním přehledem s kalendářem. Věnec jsem tvořila ještě před Vánoci, takže ono sváteční ladění je zde vidět, ale k začátku roku se to dle mého také hodí. Za přehled jsem si dala takovou motivační stránku, kde jsem si zapsala několik cílů pro tento rok společně s malým motivačním okénkem a je opravdu dobré si vaše cíle/předsevzetí napsat, protože je budete mít stále na očích, tím pádem na ně jen tak nezapomenete a možná vás to konečně donutí je plnit :) 


Abych si během roku mohla plánovat události, které jsou hodně dopředu, musím mít tzv. Yearly Log, kam si můžu cokoliv poznačit a poté přidat do příslušného měsíce v okamžik, kdy pro něj budu mít vytvořený Monthly Log. Zvolila jsem vertikální uspořádání, které mi nabízí spoustu místa na poznámky a přidala malinké ilustrace hvězdných konstelací s lehkým šedým akcentem.


Lednový spread i cover page jsem udělala opravdu jednoduchý, jelikož tu máme zkouškové a na nějaké náročnější tvoření bohužel nemám čas. Takže mi úvodní stránku zdobí geometrická ilustrace jelena, která se mi ve finále líbí snad nejvíce ze všech mých dosavadních "výtvorů". Týdenní plánovač jsem pro mě netypicky také udělala horizontální a abych ho alespoň malinko zpestřila, přidala jsem šedou washi pásku s puntíky, která se k tomuto jednoduchému tématu hodí. Snažím se v poslední době pracovat na svém písmu, takže spíše než na kresby se soustředím právě na písmo.Zdravím všechny Bullet Journal nadšence a zajímá mě, zda jste někdo s novým rokem začal právě s touto technikou vedení diáře. 

Mějte se krásně a budu se těšit u příštího článku! <3


6 komentářů :

 1. Nádherný diář! Písmo je skvělé, také bych se krasopísmo chtěla naučit, ale nějak to vždy oddálím. Také jsem přemýšlela, že si diář vyrobím sama, ale nakonec jsme podlehla těm kupovaným a doma se mi nakupily celkem tři různé diáře, které ráda využiji. Ale příští rok si jej vyrobím snad už sama. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem vždy ujížděla na všechny možné diáře, ale bohužel mi nikdy nevyhovovaly a tak jsem skončila u Bullet Journalu, který je pro mě i skvělým relaxem :)

   Vymazat
 2. Je to božský! Nechápu, jak můžeš takhle nádherně psát :). Moc se mi ten koncept líbí, ale já nejsem ten šikovný typ a navíc bych u toho nevydržela, znám se. Měla bys přemýšlet na diářem k prodeji, protože tohle je fakt top ♥.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, je to jen o cviku :) Také jsem se bála, že mi to moc dlouho nevydrží, ale právě ty otevřený možnosti se mi líbí a je to takovej můj hnací motor. Děkuji <3

   Vymazat
 3. Obdivuji všechny, kteří si dokáží vést deníky, diáře a řídit se dle toho. Design diáře se mi moc líbí, hlavně pěkně píšeš.
  Terezah-style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám období, kdy si diář opravdu pilně vedu a pak také ta, kdy na něj jeden měsíc vůbec nesáhnu, ale v tom je právě BuJo výborný, protože to vůbec ničemu nevadí :) Prostě se jde dál. Děkuji moc!

   Vymazat

Děkuji za vaši odezvu!