MENU

středa 6. prosince 2017

takový byl... | listopad 2017

Ahoj všichni! Doufám, že jste byli celý rok hodní a od Mikuláše dostali nějakou dobrotu :) Společně s Vánoci se bohužel blíží i zkouškové, což znamená spoustu učení, tak snad to vše zvládnu ve zdraví a pohodě. Teď ale zpátky k tomu, co nás dnes čeká - uvidíte, co jsem během listopadu dělala a samozřejmě tu bude klasicky i pár zajímavých kosmetických novinek.


Hned začátkem měsícem jsem vyrazila za moji Pražandou užít si parádní holčičí den a obejít několik oblíbených podniků - podívala jsem se konečně do překrásného Styl & Interiér, kde jsme si k snídani dali víno (no a co?!) a odpoledne jsme zašly hned vedle do instagramově-populární kavárny Myšák v prvorepublikovém feelu. Musím uznat, že coffee culture je v Praze opravdu bohatá a rozhodně je co zkoušet! Byl krásný a slunný podzimní den, takže jsme si ještě prošly Pařížskou a Staroměstské i Václavské náměstí. Na příští rok si dávám předsevzetí Prahu mnohem více prozkoumat, jelikož tam mám spoustu přátel, takže se těšte, budete mě tam mít mnohem častěji! <3


Ještě než napadl první sníh jsem se po dlouhé době znovu podívala do Tiských skal, kde mě fascinují ty nádherné výhledy a skalní útvary. Máme to ale krásnou zemičku... Pak už u nás na Liberecku vršky zasypal sníh a to byl přesně ten okamžik, kdy ve mně vzplanula vánoční nálada. Také to tak máte? Druhá polovina měsíce byla ve znamení nakupování vánočních dárků, poslouchání vánočních melodií a také plánování roku 2018, který se blíží mílovými kroky. 

Konečně jsem také nechala ostříhat, o čemž jsem polemizovala už hodně dlouho, a delší mikádo do podkovy je naprosto perfektní změna! Už nechci nic jiného... 

V pokračování článku si přečtěte o kosmetických novinkách.


Winter collection od Sephory se letos opravdu povedla, je v ní spousta a spousta produktů, které mimo jiné mohou být i moc pěkným dárkem.


V DMku se před nedávnem objevila nová řada Naturschön od Alverde, která využívá blahodárných účinků olivového oleje. Obsahuje například pleťový krém, sérum, olej a další produkty a přiznám se, že je mi image celé této řady moc líbí, takže něco málo určitě vyzkouším. Co na ni říkáte?


Opravdu sběratelský kousek představila Zoeva a to kolekci Opulence, kde najdete přenádhernou sadu štětců, paletku očních stínů i tvářenek. Tomuhle říkám sběratelský kousek!


Během víkendu jsem byla v Německu a samozřejmě jsem nemohla vynechat jejich drogérie, kde bych mohla trávit hodiny a hodiny. Každopádně zpátky k tématu - Garnier přidalo do své Hydra Bomb řady další dva druhy oblíbených plátýnkových masek a to třešňových květ a levandule, kterou jsem si vzala domů. No jsem na ni fakt zvědavá a pevně doufám, že se časem dostanou i k nám.


A to nejlepší jsem si nechala na konec! :) Je mi velkou ctí vám představit kosmetickou značku Pimpinella, která vznikla v mém milovaném libereckém kraji. Už brzy vám o ní řeknu více v nákupech a následně v recenzi, zatím se můžete podívat na webové stránky, kde najdete sortiment produktů a filozofii, která stojí za touto krásnou značkou.


Je skoro půlnoc, takže já už běžím do postele a v komentářích mi napište, jak jste listopad prožili vy!
Tak zase příště <3


2 komentáře :

 1. Ta nová značka Pimpinella vypadá supr!
  www.basedindubai.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano :) Už se moc těším, až výrobky ozkouším a sepíšu článek!

   Vymazat

Děkuji za vaši odezvu!