MENU

neděle 10. prosince 2017

Christmas gift guide | for HIM

Krásnou adventní neděli! Slibovaný druhý díl mého Christmas gift guide je tady, tentokrát pro muže. Nevím, jak pro vás, ale pro mě je nakupování mužské části mé rodiny, blízkých či přátel o dost náročnější než právě pro ženy. I přesto jsem dala dohromady několik zajímavých a vcelku univerzálních tipů, které udělají radost, ve třech cenových kategoriích podle vašeho rozpočtu.


V té nejnižší cenové kategorii, do 250 Kč, se nabízí spousta dárků. První z nich může být například nová zimní čepice, šála či rukavice, kterou v zimě ocení každý. Podle toho, jaký má váš obdarovaný vkus můžete sáhnout po nějakých jednoduchých kouscích, nebo popustit uzdu fantazii a zvolit třeba čepici s vtipným sloganem. Vedle nešlápnete ani s drobnější kosmetikou jako jsou holítka, pěny na holení, deodoranty nebo například kofeinový šampon Alpecin stimulující růst vlasů, protože všichni víme, jak moc si muži zakládají na svých vlasech a vypadávání je pro ně velká noční můra. Každého labužníka bez pochyby nadchne například kvalitní káva, ke které můžete přikoupit hrníček či nějaké další dobroty na mlsání jako oříšky, klobásky a tak dále. Jedlé dárky jsou přece jedny z těch nejlepších! :) Tatínka by mohly potěšit nové teplé domácí bačkory a zároveň tím ušetříte práci mamince, která by mu musela kupovat nové až se mu ty aktuální úplně rozpadnou. Pokud už nemůžete vystát ten stoletý pásek, který váš partner/tatínek/(doplň vyhovující) nosí, kupte mu nový! Ve svém okolí vídám spoustu můžu, kteří by nový pásek potřebovali jako sůl.


Následující kategorie má limit 500 Kč a tady se taktéž dá vymyslet spousta zajímavých a originálních dárků. Já se budu ale držet spíše u země a doporučím vám takové klasiky jako nové tričko, mikina či košile. Věřím, že tím potěšíte většinu mužů, jelikož se tím vyhnou nakupování nového oblečení, které tak milují :) Ale nebudeme stereotypizovat… Zkusit můžete i kosmetické kazety. Ty spojují příjemné s užitečným a vlastně vy sama si můžete vybrat, jak chcete, aby váš milý voněl. Doporučuji dárkovou kazetu Whitewater od Old Spice, jejíž parfemaci zbožňuji a navíc v ní jsou produkty, které se hodí každému pánovi (voda po holení, deodorant a sprchový gel) a žádná zbytečná tělová mléka a podobně! Na Notinu najdete spoustu dalších kazet, tak se podívejte a vyberte si sami. Jestli máte doma cestovatele, pořiďte mu novou víkendovou tašku, do které si zabalí vše potřebné. Na cesty i na doma se hodí bezdrátový reproduktor a ten ocení každý milovník hudby. Nemůžu opomenout ani knihy, kde je volba žánru spíše na vás, každopádně mě velmi zaujaly hned dva tituly: Umění vítězit autora Phila Knighta, který je zároveň zakladatelem značky Nike nebo lehce politicky laděná kniha Uspořádání světa od Henry Kissingera pro někoho, kdo rád sleduje světové události a politiku v historickém kontextu.


Kategorie do 1000 Kč pro mě byla překvapivě nejtěžší! Jako první mě samozřejmě nemohlo napadnout nic jiného než parfém. Pokud se opravdu chcete vejít po tisíc korun, mohu doporučit vůně Davidoff, například úžasnou Cool Water, která strčí do kapsy i kdejaké mnohonásobně dražší parfémy. Praktickým darem může být nový batoh ať už pro kamaráda, bráchu nebo přítele. Je to věc, která se hodí vždycky! Máte-li ve svém okolí nějakého milovníka deskových her, pořiďte mu balení deseti tradičních deskových her v jednom. Obsahuje klasiky jako je člověče, mikádo, domino, dáma a spoustu dalších. Víte, že v příštím roce má koncert oblíbená kapela vašeho tatínka? Pořiďte mu lístek a darujete tím i nezapomenutelný zážitek. Dříve se říkalo, že pravý gentleman chodí všude včas, proto se nebojte darovat hodinky – mohou být spíše sportovní, casual nebo i elegantnější právě na míru tomu, komu je chcete darovat.


Jak jste na tom s dárky? Máte už nakoupeno? Mě je stačí už jen zabalit a jsem připravená :)

Krásný advent všem <3


Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji za vaši odezvu!