MENU

pátek 3. listopadu 2017

takový byl... | říjen 2017

Přeji vám krásný den! Moje motivace k učení, blogování a všemu dalšímu je v posledních dnech k nenalezení a viním z toho hlavně to počasí, kdy bych nejradši byla celý den v posteli. Jak jste na tom vy? Padla na vás podzimní únava?

Dnes se společně ohlédneme za říjnem, už tradičně tu bude spousta fotek, především tedy z instagramu, takže pokud mě nesledujete, odteď musíte :) Nebudou chybět ani kosmetické novinky!


Říjen utekl snad nejrychleji ze všech dosavadních měsíců a nemůžu uvěřit, že už je vlastně listopad a jen chvilka do konce roku... Znovu mi začala škola, takže všechno se teď ještě zrychluje, ale jsem překvapivě namotivovaná a připravená vstřebávat informace. Plně doufám, že se letos už zadaří a titul si konečně vybojuji. Krásné babí léto střídal pochmurný podzim, nicméně barevné listí a doznívající teplé paprsky jsou věc, kterou miluju snad nejvíce z celého roku. Na konci měsíce jsem zkusila svůj první běžecký závod a ačkoliv jsem byla poslední, je to pro mě motivace do budoucna :)


Ve všem tom shonu si v poslední době čím dál více užívám chvilky klidu, kdy si, ať sama nebo s kamarádkou, sednu do kavárny, vychutnám si kávu s dortíkem a buď si čtu knihu nebo právě probíráme veškerá možná i nemožná témata. 


Tady máte ochutnávku z příštích nákupů, moje nové úlovky v péči o pleť a brzy na tohle téma chystám i samostatný článek.


Během října jsem se pustila i do předělání bytu, respektive mého pokoje, který je pro mě pracovnou, obývákem a ložnicí zároveň. Zde máte nějaké střípky. Čím dál více se v této tématice nacházím a vůbec by mi nevadilo být bytovým designérem, ach <3


Pokud vás zajímají i kosmetické novinky, čtěte dál!
Jak jsem už říkala, Vánoce se neodvratně blíží, takže se to vánočními kolekcemi jen hemží. Velmi mile mě překvapila ta od Yves Rocher. V předchozích letech mě nechávaly spíše chladnou, teď ale pro něco určitě zajdu. Na výběr budou dvě parfemace - vanilka a lesní plody. Nabídka produktů je jako vždy široká; od sprchových gelů, po krémy na ruce, peelingy, toaletní vody nebo svíčky! Velký palec nahoru.

K tomuto období samozřejmě neodmyslitelně patří i adventní kalendáře. Má je dnes už prakticky každá značka, avšak kromě Kiehl's mě nic až tolik nezaujalo. Tady najdete 24 produktů v mini verzích, což je ideální na vyzkoušení. Plánujete si nějaký kosmetický adventní kalendář pořizovat a nebo zůstanete u toho čokoládového? :)


Přenádhernou Snowball kolekci od MACu už jste asi viděli, jelikož je všude! Je opravdu sváteční, plná zlatých, stříbrných tónů nebo klasické červené, která k Vánocům už neodmyslitelně patří. Více si o ní můžete přečíst u El, která jako vždy celou kolekci dokonale zpracovala. Pokud jste straky a milujete všechno třpytivé, nenechte si ji utéct. 


Nevím, zda je vůbec reálné, že se kolekce Gigi Hadid s Maybelline dostane do České republiky, každopádně vypadá opravdu zajímavě. A Gigi naprosto zbožňuji <3


Pokud vás v minulosti zaujala Rose Gold paletka od Huda Beauty, ale nechce se vám do ní investovat, podívejte se na nejnovější přírůstek do "čokoládové" rodiny I<3Makeup. Paletka obsahuje momentálně hodně trendy odstíny v růžových tónech v matném i třpytivém finishi. Já bych ji ve svém kosmetickém šuplíku uvítala hned.

zdroj ]

Na Notinu jsem našla perfektní set masek značky Peter Thomas Roth, jehož péči jsem vždy chtěla vyzkoušet, ale pořizovací cena je dost vysoká. V tomhle setu můžete vyzkoušet hned šest různých masek po 14 mililitrech nebo ho můžete využít jako vánoční dárek a obdarovat tak více kamarádů/kamarádek. Najdete ji tady.


To je ode mě vše, já se loučím a mizím do práce :)

Přeji vám krásný víkend! <3


Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji za vaši odezvu!