MENU

úterý 21. listopadu 2017

BuJo plan with me | december

Ahoj u nového Bullet Journal článku! Teď jsem pár měsíců vynechala, jelikož jsem na BuJo vůbec neměla čas. Dnes jsem si s předstihem připravila setup na prosinec a mimo jiné vám dnes ukážu takový "upgrade" mého pracovního koutku nebo nové psací potřeby, které jsem si v poslední době pořídila. Pojďme na to!


Vzhledem k nedostatku času jsem se rozhodla prosinec udělat opravdu jednoduše a zároveň stále zachovat tématiku tohoto měsíce a tím není nic jiného než Vánoce. Pochopitelně. Úvodní stránku tedy zdobí ilustrace světelného řetězu a použité barvy jsem následně přidala i do týdenního plánovače, abych všemu dodala trochu života. Neskutečně se mi to líbí, co říkáte? Úplně jsem vynechala jakékoliv trackery a vsadila na svůj klasický horizontální weekly spread, ke kterému jsem na dvojstránku přidala to-do list různých kategorií - home, school, extra a next week, kam si můžu napsat poznámky týkající se příštího týdne. Hodně se mi tohle rozvržení líbí, mám více místa na nějaké úkoly a zároveň je to vzdušné a jednoduché.


Musím se s vámi podělit i o skvělé stationery úlovky! V Ikee jsem pořídila parádní sadu dvanácti fixů, které jsou dobře syté, nepropíjejí papír a mají šikovný až téměř kaligrafický hrot. V Tescu jsem pak narazila na sadu čtyřiadvaceti barevných centropenů, v padesátiprocentní slevě za nějakých 70 Kč - tomu říkám kup roku! 

Nakonec se vám musím pochlubit s mým pracovním koutkem, který v posledních dnech prošel velkou změnou. Dlouho jsem toužila po minimalistické "kovové" nástěnce a díky taťkovi, který zrecykloval starý kus železa ze zahrady, mi teď už pěkně visí na zdi. Jsem z ní naprosto nadšená a zatím jsem v samotném počátku dekorování. Co vy a nástěnky? Pracovní plochu stolu jsem polepila "mramorovou" fólií a na efekt to nevypadá vůbec špatně. Baví vás články s Bullet Journal tématikou?
Pro dnešek se loučím a mějte pohodový týden!


4 komentáře :

 1. Nádhera, nástěnka, fólie i diář ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Na tenhle článek se vždycky těším! :) Hlavně gratuluju k super úlovku z Tesca a chválím krásnej tématickej prosinec :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujiii, jsem ráda, že se líbí :) Také máš svůj Bullet Journal?

   Vymazat

Děkuji za vaši odezvu!