MENU

úterý 24. října 2017

Mé oblíbené aplikace | Co je v mém telefonu?

Ahoj. Před časem jsem dostala dotaz, jaké aplikace používám a co je vlastně v mém telefonu. Kromě těch běžných aplikací, které (téměř) všichni používáme, jsem vybrala pět těch zajímavějších a více se o nich dozvíte v dnešním článku. Všechny jsou zdarma, takže pokud vás zaujmou, můžete si je bezplatně stáhnout :)První kreativitu rozvíjející aplikace se jmenuje INKredible a simuluje kaligrafické pero. Pokud jste jako já milovníci ručního psaní, krasopísma či kaligrafie obecně, tohle je skvělá věc, kde můžete tvořit jakékoliv nápisy, malůvky a zdokonalovat svůj psací styl. Hodí se například i když máte dlouhou chvilku a nudíte se. Můžete si tímto způsobem třeba i navrhnout vlastní tapetu na telefon, takže všichni tvořivci - tohle je aplikace pro vás :)Aplikací na editování fotek v telefonu existuje spoustu a já vám dnes představím mého favorita - Snapseed. Do nedávna jsem fotky na svém instagramu neupravovala nebo opravdu jen v rámci samotné aplikace Instagram. Někdy bohužel ale fotka nevyjde úplně tak, jak bychom si představovali, což je to naprosto normální. V ten okamžik jsou tu právě tito pomocníci, kteří z obyčejné fotky vytáhnou to nejlepší a dodají ji šmrnc. Snapseed nabízí spoustu funkcí, filtrů a možností úprav, sama jsem je ještě všechny ani nevyzkoušela. Pokud by vás zajímalo, jak upravuji fotky v telefonu, dejte mi vědět v komentářích a můžu vám na toto téma sepsat samostatný článek.


Vždycky jsem obdivovala všechny, kdo si píší ty nesmírně motivační To-Do-Listy, z kterých si můžete jednotlivé úkoly s dobrým pocitem odškrtávat, nicméně mně tento systém vůbec nevyhovuje. Papírky ztrácím, úkoly si zapomínám odškrtávat (a následně plnit), tudíž jsem hledala alternativu v nějaké aplikaci, která by mi pomohla být organizovanější. Nakonec jsem našla Any.do, kam si můžete psát úkoly z různých kategorií: osobní, pracovní a například i nákupní seznam. Mobil mám přeci jen téměř stále u sebe a dokonce mě dokáže i upozornit, abych na něco nezapomněla. Každý den vás aplikace vybídne k tomu, abyste si své úkoly prošli, zjistili, co jste splnili a co ne.


Aplikace DM Drogérie není úplně nová, každopádně pro mě to novinka je a velmi ji oceňuji. Máte přehled o stavu nasbíraných bodů a slevy tam můžete uplatňovat jednotlivě, což mi přijde jako naprosto geniální nápad. Se slevovými knížkami jsem vždy měla ten problém, že jsem použila dva, maximálně tři kupónky a 150 bodů jsem prakticky vyhodila z okna. Tady si můžete jednotlivé kupóny prohlédnout a následně za body aktivovat, aleluja! Můžete si prohlédnout i novinky v sortimentu nebo tradiční active beauty magazín.Na konec jsem si nechala zajímavou aplikaci, kterou jsem objevila teprve před několika dny a moc se mi líbí ten nápad. Věřím, že jste už slyšeli o "pětiletých" denících, kam si každý den po dobu pěti let zapisujete, jaký byl váš den, jak se cítíte či cokoliv jiného a následně si můžete porovnat, co jste v ten samý den dělali vloni, před dvěma, třemi lety atd. Question Diary je něco trochu podobného, jelikož každý den dostanete otázku a je jen na vás, jak obsáhle odpovíte. Můžete se zamyslet nebo napsat jen tři slova, záleží pouze na vás. Líbí se mi, že díky téhle aplikaci "zastavím" a zamyslím se nad věcmi, nad kterými bych se nikdy asi nepozastavila. Co takovému nápadu říkáte?

Znáte některou ze zmiňovaných aplikací? 
Napište mi, zda by vás zajímal článek o tom, jak upravuji fotky v telefonu a mějte krásný týden :)

<3

4 komentáře :

 1. Používam Snap seed a Dm aplikáciu - su super. Any.do som tiež istu dobu mala v mobile, ale neviem mu prist na chut. Čo sa týka plánovania, tak mi stači obyčajný poznámkový blok v mobile.
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám v poznámkách neustále šílený nepořádek, protože si tam píšu každou hloupost, takže je to pro mě takhle přehlednější :)

   Vymazat
 2. Poznám snapseed, tá je naozaj perfektná :) trošku poznám aj any.do, ktorúsom už kedysi mala, ale znova si ju sťahujem, lebo sa mi opäť hodí :) no a posledná appka vyzerá tiež naozaj dobre, ďakujem za tipy, určite vyskúšam ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že Tě zaujaly :)

   Děkuji za komentář! <3

   Vymazat

Děkuji za vaši odezvu!