MENU

pondělí 4. září 2017

takové byly... | prázdniny 2017

Tak je to tu! Začátek nového školního roku, letos se budu znovu (m)učit se všemi svými studujícími kolegy, tak ať nám pěkně jde :) V dnešním článku bych ale chtěla shrnout celé moje "prázdniny", které však jako klasické prázdniny nebyly, jelikož chodím do práce. Chyběl tu klasický měsíční přehled za červenec, tak jsem se ho rozhodla spojit rovnou i se srpnem a budete si tak moci prohlédnout a pročíst, jak jsem toto léto strávila. A samozřejmě nebudou chybět i nějaké ty kosmetické novinky, tak pojďme na to. Čeká vás spousta random fotek!


Jak už jsem psala, prázdniny pro mě měly pracovní charakter, protože na dovolené jsem byla už v květnu. Popravdě mi to vůbec nevadilo, hlavně víkendy jsem trávila s přáteli nebo rodinou, věnovala se svým koníčkům a léto jsem si užila i bez toho. Podívala jsem se znovu například do mého milovaného Českého ráje, na Hrubou skálu, na Frýdštejn, do Náchoda a také do nádherného Adršpachu a Teplických skal, kam jsem se chtěla dlouho podívat. Stále více si užívám chvilky, kdy můžu "vypadnout", nejlépe někam do přírody a doslova nasávat všechnu tu energii. A v Adršpachu se mi baterky dobily na 101%, i když jsme nachodili přes dvacet kilometrů.

Moje nádherná neteřinka oslavila svoje první narozeniny! Konečně jsem se podívala do útulné insta-famous kavárny/cukrárny If Café v Praze a řeknu vám, že je to tam snad ještě lepší, než si dokážete představit a tak milou a profesionální obsluhu jsem nikde nezažila. Coby milovník houbaření jsem se dočkala několika krásných úlovků a během minulého víkendu na Náchodsku na nás houby z lesa přímo mávaly. Počasí nám moc nepřálo, tak jsme jeden den museli zvolit nějakou "indoor" aktivitu, proto jsme se vydali právě do Náchoda, kde jsme navštívili zámek. Ten mě velmi mile překvapil a dokonce jsme viděli i místní medvědy :) Nakonec jsem se dočkala výletu do Adršpachu, takže se můžete společně se mnou pokochat u dechberoucích skalních scenérií.


Toť k uplynulým měsícům a už přejdeme ke kosmetickým novinkám, jinak bude tento článek pořádně dlouhý!

Všichni fanoušci Zoelly se mohou radost, protože její beauty řada je konečně k dostání i u nás a to konkrétně v parfumérii Marionnaud. Sortiment sice není kompletní, ale stále je z čeho vybírat.


Oblíbená a voňavá řada Aroma Ritual od Dermacolu se rozrostla o nový přírůstek a do kolekce přibyla vůně jablka se skořicí. To úplně křičí podzim, no ne?! :)

Ve Fann parfumérii mě zaujala značka Nordic Girl, která je odnoží značky Lumene a zaměřuje se hlavně na mladistvou pleť a její nedostatky. Řada neobsahuje žádné parabeny, má veganské složení a ceny jsou velmi sympatické! Já sice už žádná puberťačka nejsem, nicméně pupínky mě stále trápí, takže si na tuhle řadu posvítím.


Sephora nás opět bombarduje novinkami ve svém sortimentu, ty jsem si zatím stihla prohlednout jen hodně zběžně a značka Made In Sephora se mění na Sephora Collection.

Velkou radost mám ze značky Kat Von D, kterou už brzy najdeme právě v Sephoře! Konečně se sortimentem začínáme srovnávat se zahraničím a já se moc těším na její tekuté rtěnky.


Musím se podělit i o novou limitku od Manufaktury s medem a rakytníkem, tu si rozhodně nenechám ujít! Najdete v ní už tradičně například krém na ruce, sprchový gel, balzám na rty nebo sirup, mňam.

Pro dnešek končím, vidím to už jen na postel a knížku.
Mějte se krásně <3

3 komentáře :

Děkuji za vaši odezvu!