MENU

úterý 15. srpna 2017

V hlavní roli Sleek | Recenze

Kosmetiku Sleek mám ráda dlouhé roky a ostatně jste si o tom na blogu mohli několikrát přečíst (třeba recenzi na mé velmi oblíbené paletky). Tenhle článek vznikl ve spolupráci s eshopem BestMakeup.cz a podíváme se společně na líčení, kde hraje hlavní roli právě kosmetika Sleek.


Posvítíme si totiž hned na čtyři produkty - na limitovanou paletku očních stínů On The Horizon, konturovací paletku Face Form, matnou tekutou rtěnku Matte Me a blendící štětec značky BestMakeup.cz. Pokud vás zajímá, co u mě zabodovalo, co mě naopak zklamalo a jak vypadal finální look s použitím těchto produktů, čtěte dál!
Když jsem paletku viděla poprvé, měla jsem v hlavě naprosto přesnou představu o tom, jak bude vypadat můj první look. Zelené líčení očí se stříbrným "halo" efektem a kočičí linkou. Foťák mi jako vždy "sežral" většinu barev, takže na detailní a barevně věrohodnou fotku líčení se můžete podívat níže. Se stíny se pracovalo nádherně (až na zlatý odstín Fawn, který je z nějakého neznámého důvodu dost mizerně pigmentovaný). Poprvé jsem to s nimi zkusila i na mokro a musím říct, že to snad bylo ještě lepší než na sucho, protože pigment se nanášel jedna báseň bez opadávání a barvička byla dokonale sytá. Dokonce i když se jednalo o matný stín, klobouk dolů! Nic jiného než chválu na tyhle paletky ode mě neuslyšíte. Mám doma už čtyři exempláře, proto moc dobře vím, o čem mluvím. Velký palec nahoru dávám i parádnímu blendícímu štětci z přírodních štětin, se kterým se mi osobně na ztrácení pracuje mnohem lépe než s těmi syntetickými. Paletka a štětec u mě prošly s jasnou jedničkou! :)

Další je na řadě konturovací paletka. No... Možná jsou moje dojmy do značné míry ovlivněné tím, že mám odstín Medium, který je dost tmavý. Matný konturovací odstín je už na hranici, kdy ho mohu používat a to jen díky tomu, že jsem letos byla na dovolené, jinak by na mě byl až příliš tmavý. Musíte mít lehkou ruku, jelikož pigmentace je skvělá! Rozjasňování vůbec neholduji, takže rozjasňovač jsem zkusila opravdu jen letem, světem a tvářenka (úplně vpravo) má zvláštní oranžový odstín (a také spoustu shimmeru). Neříkám, že je nepoužitelná, jen mě celkově na tvářenky moc neužije a sahám především po přirozenějších barvičkách. Dokážu si ale naprosto bezproblémově představit ji použít jako takové multifunkční líčidlo - konturovací a oční paletku zároveň.

Velké zklamání je pro mě ale bohužel tekutá rtěnka. Odstín Birthday Suit je moc pěkná nude růžovka, moc jsem se na ni těšila, nicméně je opravdu hodně vysušující a neodpustí vám vůbec nic. Toho si ostatně můžete všimnout na fotkách - zdůrazní každičkou vrásku a rty vyloženě vypadají suše. Také mě překvapilo, že zasychá opravdu rychle. Na jednu stranu možná výhoda, na druhou fakt, že při aplikaci nemáte moc času nazbyt. Výdrž není vůbec špatná, dobře drží, proto je mi vážně líto, že je tak vysušující. Možná by nebylo od věci ji zkusit ještě s balzámem na rty.


Suma, sumárum - paletka výborná, blending brush také, konturovací paletka je spíš půl na půl a tekutá rtěnka mě bohužel zklamala. Skóre je tedy spíše kladné a já ještě jednou děkuji milé majitelce eshopu BestMakeup.cz za tuto spolupráci, bylo mi potěšením, vzhledem k tomu, že Sleek jako značku mám ráda dlouhá léta a jejich paletky očních stínů považuji za TOP ve své cenové kategorii (stojí 299 Kč). Kromě Sleeku tam najdete například i Glazel, Affect Cosmetics a již zmiňovanou značku štětců BestMakeup.

Co říkáte na výsledný look?
Dejte mi vědět, zda jste od Sleeku také něco vyzkoušeli a budu se těšit u dalšího článku! <3


6 komentářů :

 1. Sleek je super značka, mám ráda hlavně paletky. Škoda rtěnky, na první pohled vypadala dobře.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne líčenie, Sleek mám veľmi rada :) naozaj škoda toho tekutého rúžu, lebo presne takéto farbičky mám rada ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 3. krásne! tie oči sú super :) ja mám Sleek paletky veľmi rada, či už očných tieňov, alebo rozjasňovačov :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 4. Sleek mám moc ráda, mám paletku, zkoušela jsem rtěnky a rozhodně si chci pořídit něco nového. Líbí se mi různá tria tvářenek nebo bronzrů ale hlavně další paletky. Líčení se ti povedlo, zvolila jsi krásné odstíny.

  OdpovědětVymazat
 5. Líčenie je moc pekné, veľmi ti pristane :) Čo sa týka Sleek tekutého rúžu, presne viem o čom hovoríš, mala som s ním rovnaký problém, až s tým rozdielom, že mne na perách slabo držal. Inak značku Sleek nemám vôbec preskúmanú.

  OdpovědětVymazat
 6. Líčení se ti teda moc povedlo! :) Já jejich paletky očních stínů ještě nezkoušela, ale lákají mě.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!