MENU

neděle 11. září 2016

Park Restaurant

Zdravím! Mám za sebou další perfektní víkend, dopekla jsem mé oblíbené brownies a jakmile dopíšu článek, vyrazíme s přítelem běhat. Dnes opět potěším hlavně čtenáře z Liberce, protože se budu věnovat dalšímu podniku, který stojí za zmínku. Ať už jste místní nebo se sem někdy chystáte, čtete dál!
| logo vypůjčeno z oficiálních facebookových stánek |

Tuto restauraci najdete v nádherné vilové čtvrti Liberce, hned vedle Oblastní galerie Liberec a Severočeského muzea a daleko to není ani do Zoo nebo botanické zahrady. PARK Restaurant, jak už název napovídá, má představovat restauraci jakožto park, kde si můžete posedět a poklábosit s přáteli nebo si užít chvilky, které máte sami pro sebe. Interiér je velmi vzdušný, se spoustou zeleně a stěny zdobí nádherné černobílé fotografie zachycující fragmenty z každodenního života. Součástí výzdoby je také obrovská knihovna, kterou můžete využít, pokud se chcete do něčeho začíst během odpolední siesty. 
Troufám si říct, že jídelní lístek uspokojí každého - milovníky masa, těstovin, salátů i tradiční české kuchyně. Nabízejí zde i burgery, ale ty bych vám nedoporučila, na to máme v Libereckém kraji jiné podniky, o tom však jindy. Moje sázka na jistotu je grilovaný špíz z vepřové panenky se slaninou , červenou cibulí a česnekovou smetanou, mňam! Ceny bych zařadila mezi průměr, ale najíte se tu i pod stovku. Velký palec nahoru také za výborné koktejly a obsluhu, která vám ráda se vším vyjde vstříc.

Ať už chcete své blízké vzít na rodinný oběd nebo si užít drink s kamarádkou, Park Restaurant vás nezklame - jídlem ani atmosférou!

P.S. Dotaz na liberečáky - Jaká je vaše oblíbená restaurace? :)

3 komentáře :

 1. s těmi restauracemi je to tady podle mě trošku horší, v Parku jsme ještě nebyli tak zkusíme...naše osobně oblíbená je Coyote u nádraží, pro mě nejlepší burgery ever!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že budete spokojeni, jestliže Park navštívíte :) Coyote burgery bez pochyb umí, ale zkus někdy Q Burger Bar v Jablonci - ten je podle mě ještě o level výše než právě Coyote :)

   Vymazat
 2. Vyzerá to tam dosť dobre a ani to jedlo nevyzerá vôbec zle :)). Pre mňa však Liberec trošku ďaleko, ale človek nikdy nevie kam sa kedy dostane :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!