MENU

čtvrtek 1. září 2016

autumn vibes

Prvního září! Mějte krásný a hlavně úspěšný začátek nového školního roku. Na někoho s tímto obdobím padá splín, ale já se řadím mezi ty, pro které zářím započíná podzim (mé nejoblíbenější roční období) a to znamená čaje, svíčky a hlavně podzimní looky. Jeden takový tu pro vás dnes mám, nedokázala jsem to už vydržet :) Snad mě nikdo neukamenuje! :D
Konečně vám mohu v akci ukázat legendární stíny ColourPop, které jsem kupovala v době, kdy ještě do zahraničí nezasílali, takže se určitě chystám na další objednávku. Odstín Lala je nádherná měděná v Ultra Mettalic finishy. Díky své pěnové textuře se nejlépe nanáší prsty a můžete je tímto způsobem poměrně dobře vrstvit, ale štětci bych se tady obloukem vyhnula. Jako přechodový odstín do očního záhybu a tmavší odstín vnějšího koutku jsem použila stíny z paletky, kterou jsem si pořídila na Ebay (najdete ji například tady). Jsou matné a vyrazily mi dech svou pigmentací. Finální výsledek se nese v měděných a bronzových tónech, které jsou pro podzimní look jako stvořené. Na rty jsem použila matnou tekutou rtěnku značky Lime Crime v odstínu Saint - úžasná kombinace krvavě červené a kapky hnědé. Co na tento look říkáte?

Co vy a podzim? Jste spíše milovníci léta nebo se mnou sdílíte nadšení z podzimních večerů se svíčkou a čajem? :)

2 komentáře :

  1. Ja som mávala vždy najradšej zimu, jeseň ani tak nie... Milujem tú typickú atmosféru - čaj, sviečka, deka :D No s končiacim letom som si uvedomila, že ho začínam mať oveľa viac rada ako zimu. Líčenie je moc pekné, takéto farby patria i medzi moje obľúbené :)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky se hrozně těším na podzim, podzimní modu, tmavé rtěnky, svíčky atd atd. Miluju to! A look je skvělý, tekuté rtěnky jsem si moc oblíbila. Colourpop chci už delší dobu vyzkoušet, mám jeden LippiStix a používám ho moc ráda :). Sice si ted oči líčím dost jednoduše, ale už se docela těším na nějaké výraznější looky.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!