MENU

pátek 11. července 2014

Ann Blogger Kid

přeji příjemný páteční večer! momentálně mám v hlavě pouze plánování dovolené. s přítelem začátkem srpna vyrážíme na skromnou dovolenou po naší krásné republice. takže pokud máte tip na místo, které bychom určitě neměli vynechat, dejte mi vědět v komentářích :) a kam máte letos zamířeno vy?

Annet je nádherná Ruska žijící v České republice. je až neuvěřitelný, že téhle krásce je teprve 14 let! znáte ji?3 komentáře :

 1. Záleží na tom, kam jedete. Já miluji Moravu (především Lednice, Valtice a Mikulov). Zajít tam do vinného sklípku nebo se projíždět/procházet po vinicích je opravdu zážitek. Na druhou stranu mám moc ráda i města jako Mariánské lázně či Karlovy Vary. Tyto města pro mě představují úžasnou atmosféru. Jsou krásné, čisté a upravené. :) A pokud při vašich cestách pojedete přes Středočeský kraj, rozhodně se zastavte v Kutné Hoře. Je to sice malé městečko, ale architektonicky velmi bohaté. :).. Jinak Annet neznám, ale je opravdu moc moc pěkná. :)

  OdpovědětVymazat
 2. nepoznám, ale 14 by som jej netipovala.)

  OdpovědětVymazat
 3. já jsem teď strávila týden na Jižní Moravě - a jak už píše Denisa nade mnou, Lednice, Valtice a Mikulov jsou naprostá topka!! převážně tedy Lednice, kde je nádherný park a co teprve ta zahrada:)
  jinak Annet neznám, ale čtrnáct let? to už potom vážně nevím, na kolik musím vypadat já, když slečna vypadá tak o pět let starší:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!