MENU

sobota 4. ledna 2014

DIY Carrie inspired bag

znáte to, máte doma kabelku, která leží nevyužitá v koutě. pryč ji dát nechcete, ale zároveň víte, že ji nevynosíte, protože si raději vezmete tu novou, kterou jste dostali k Vánocům. a navíc - je obyčejná! co s tím? 
jestli jste fanynkami seriálu The Carrie Diaries, určitě si vzpomene na onu kabelku, kterou si Carrie sama vylepšila a stala se součástí jejího osobitého stylu. přesně takhle můžete oživit i svou kabelku!

co budeme potřebovat?
nevyužitou kabelku (nejlépe černou, aby barvy vynikly)
laky na nehty v libovolných barvách
podložku
odlakovač a vatové tamponky

velmi důležitá je podložka - lak budeme na kabelku nalívat, takže bude všude, tedy alespoň pokud jste šikovní jako já. zvolila jsem obyčejný balící papír, který těmto účelům posloužil perfektně. laky vyberte pečlivě - měly by být tekutější konzistence, aby se snadno rozlévaly a dobře zasychaly.
teď už samotný proces tvoření - záleží pouze na vás, jaké tvary a textury svými pohyby při rozlívání laku vytvoříte. tlusté či tenké čáry, velké nebo malé kapky... až budete s výsledkem spokojeni stačí nechat kabelku oschnout, nejlépe přes noc minimálně 8 hodin, aby lak řádně zaschnul. další fixace laku už nutná není, něco by měl vydržet a po úplném zaschnutí se nemusíte bát, že se vám rozmaže.
svůj finální výsledek můžete po zaschnutí ještě opravit vatovými tamponky napuštěnými odlakovačem. výhodou této úpravy je to, že když se vám váš výtvor přestane líbit, můžete ho jednoduše odstranit. jak snadné! nemůžu se dočkat, až kabelku po takové době vyvětrám :)

13 komentářů :

 1. to je super! Samotnou mě překvapilo jak dobře to vypadá ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Je nádherná! barvičky ji hrozně pěkně oživily :)

  OdpovědětVymazat
 3. Hustý!! :-)

  http://karolinasimova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. The Carrie Diaries zbožnuju a kabelka je teď opravdu originální :)!

  OdpovědětVymazat
 5. skvely, ja bych na to asi nemela, protoze bych se bala, ze se mi to ve vysledku nebude uz vubec libit, ae tobe se to vazne povedlo))

  OdpovědětVymazat
 6. až budu mít nějakou nevyužitou kabelku, asi to zkusím :)

  OdpovědětVymazat
 7. Teda, to je hustá úprava, vůbec by mě nic takového nenapadlo, palec hore ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadá to líp, než bych čekala :)

  OdpovědětVymazat
 9. zajimavy DIY. Ja teda asi uz nemam kabelky, ktere bych pouzila, ale je to uricte originalni ;) Taky by me zajimalo, jak to vypada pri samotnem noseni ;)

  OdpovědětVymazat
 10. to jsem chtěla už od prvního dílu TCD udělat, akorát pořád hledám po sekáčích tu pravou černou kabelku:) tobě se to ohromně povedlo!

  OdpovědětVymazat
 11. Už jsem viděla pár nepovedených pokusů udělat tašku jako Carrie, ale tobě se to povedlo skvěle! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!