MENU

neděle 1. prosince 2013

empties XV.

začíná nám poslední etapa tohoto roku - za pár týdnů pomine vánoční shon a před námi bude další rok. jaký asi bude rok 2014 a co nám přinese? máme prvního, což jako vždy znamená ohlédnutí za uplynulým měsícem, co se spotřebované kosmetiky týče.
Aussie šampon - nejprve bych ráda vzdala velký dík, že se tato značka dostala i k nám. já mám šampon od léta, kdy jsem si ho koupila u našich sousedů na Slovensku. těžce jsem jim záviděla, ale teď už vím, že si pro nové balení můžu s klidem dojít do nejbližšího DMka :) už podle toho můžete usoudit, zda mi vyhovuje či ne - je skvělej! krásně pění, ještě lépe voní a je určen na každodenní mytí, co víc si přát? už teď vím, že se k němu vrátím.
Koupila bych si ho znovu? samozřejmě, že ANO!

Kiss My Face krém na ruce - byl součástí SenzaBoxu (?) a jedná se o jeden z produktů, kterým se mi tvůrci opravdu strefili do mých kosmetických chutí. bez sebemenšího zaváhání bych ho mohla zařadit mezi ty nejlepší krémy na ruce, které jsem vyzkoušela. perfektně ruce hydratuje, bleskurychle se vsakuje a nádherně voní. kde já ho jen seženu? :(
Koupila bych si ho znovu? ANO, chci rovnou plné balení

Garnier lak na vlasy - aby to dneska nebyla jen samé chvála, tak tu máme i jeden propadák. s laky na vlasy obecně moc nekamarádím a jsem vybíravá. na svůj Infinium Lumiere od L'Oreal nedám dopustit a pouze jsem se ujistila v tom, jak je skvělý. tohle cosi ve vzorkovém balení (díky bohu!) mě ani mým vlasům radost neudělalo. slepuje, nefixuje a také se mi balení výborně rozbilo, takže místo rozprašování mi lak tekl po rukách.
Koupila bych si ho znovu? NE, NE a NE

Dermacol sprchový gel - ta vůně! to je snad to jediný, co je třeba říct...
Koupila bych si ho znovu? ANO

Linteo vlhčené ubrousky - na co se honit za nějakými speciálními odličovacími ubrousky, když tyhle obyčejné dětské vlhčené ubrousky jsou stokrát lepší. dost namočené, slušně odličují, cenově se nepohybují nějak vysoko a nepálí. zároveň mají i široké využití.
Koupila bych si je znovu? určitě ANO

SYX pleťová maska - na konec trocha zklamání. neměla jsem sice nějaká velká očekávání, ale doufala jsem, že mi maska alespoň nevyvolá pálení takového stupně, že jsem ji musela ihned smýt. no... asi to nebude nic pro mě, od toho ruce pryč.
Koupila bych si ji znovu? to rozhodně NE

máte s těmito produkty nějakou zkušenost? jak vyhovovali vám?

1 komentář :

  1. Ten Dermacol jsme měla v plánu koupit si do zásoby a nějak jsem zapoměla :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!