MENU

pondělí 12. listopadu 2012

listopadový Ladybox

vím, že recenzí na Ladybox či Senzabox už jste četli plno, ale tohle byla moje vůbec první zkušenosti s tímto balíčkem krásy, takže bych ráda vyjádřila svůj názor.
obsah předešlých balíčků mě moc nenadchnul, proto jsem se rozhodla si trochu počkat, i když jsem stejně nevěděla, co mi v balíčku dorazí. schválně jsem si ani nečetla články o tomto vydání, abych měla nějaké překvapení. balíček přišel, nadšeně jsem letěla na poštu a zvědavě jsme s maminkou Ladybox rozbalovaly...
Listopadové číslo obsahuje
Fleur de Santé tvářenka v odstínu Soft peach (plné balení)
Fleur de Santé toaletní taštička
Yves Rocher řasenka odstín brun (plné balení)
Yves Rocher tělové mléko (plné balení)
NIP + FAB mangové tělové máslo (plné balení)
Pure Fiji šampon z kokosového mléka (vzoreček)
Reniu obličejové a tělové máslo (vzoreček)
Iswari kakaový energetický nápoj

mám ráda objevování a testování nových značek, takže jsem měla žně. z výše uvedených značek znám pouze Yves Rocher. teď ale nechci znít nevděčně, ale celkově mě tyto značky moc nezaujaly. NIP + FAB pro mě bylo příjemným překvapením, ale u zbytku zase tolik nadšená nejsem... co se ale musí nechat, že všechny výrobky z pečující kosmetiky tak nááádherně voní! malý bonus v podobě dobrot od Iswari mi přijde úplně geniální, protože bych se s těmito výrobky asi nikdy sama neseznámila. v krabičce také najdete spousty a spousty letáčků, propagačních materiálů a sleviček. a to my ženy rády, že?
můj finální verdikt je tedy spíše kladný než záporný. za 299 Kč,na které mě i s poštovným Ladybox vyšel, mi  to připadá jako celkem slušný a férový obchod. celkově se mi tato myšlenka Beautyboxů u nás líbí, protože to splní svůj účel - firma zainvestuje do reklamy svých výrobků a čeká na zpětnou vazbu, zda se jejich produkty líbí či ne. jednoduché a šikovné. zároveň mi to přijde jako šikovný dáreček pro kamarádku, maminku či známou, no ne? určitě ho nebudu kupovat každý měsíc, ale pokud mě něco časem zaujme, tak si ho ráda znovu objednám.

A jaké jsou Vaše pocity a dojmy z Ladyboxu či dalších Beautyboxů?

8/10

4 komentáře :

 1. líbí se mi to mangové máslo :) jinak jsou to dobré výrobky, které ale nepotřebuji, takže i když jsou třeba fajn, 300 bych za to prostě nevyhodila. ne za něco, co nemusím mít.

  OdpovědětVymazat
 2. přesně jak píšeš, šikovný dárek pro kamarádku, to opravdu je. já si sama kupuji dost kosmetiky a řekla jsem si, že dokud všechno nevypotřebuju, nekupuju další, takhle by se mi každý měsíc hromadila a hromadila...

  OdpovědětVymazat
 3. jojo ladybox se povedl a taky se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat
 4. Me osobně tento mesic Ladybox zklamal :X víc se mi zamlouvá proste Senzabox :))))
  http://angellovely-things.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!