MENU

čtvrtek 30. srpna 2018

BuJo Plan with me | September 2018

Po chaotickém období prázdnin jsem si konečně zase sedla a pustila se do tvoření. Bullet Journal jsem si v poslední době vedla spíše sporadicky, ale září pro mě každoročně období, které mě dokáže nakopnout a najet zase do pořádného režimu. Máte to podobně? Jak dopadlo moje tvoření po několika večerech se sklenkou vína v jedné ruce a s tužkou v té druhé? Podívejte se sami...


Po více než roční zkušenosti s vedením diáře metodou Bullet Journal jsem zjistila, že mi nejvíce vyhovují monochromatické spready, někdy jen s nějakou jemnou akcentní barvou. Na barvy mě nikdy moc neužije a nejdůležitější roli pro mě vždy hraje jednoduchost. Highlightem celého rozvržení na září je písmeno S, coby September, s florálními motivy. Byla to vcelku titěrná práce, nicméně výsledek stojí za to - vypadá to skvěle! Úplně vynechávám prostor na poznámky v měsíčním přehledu, přidala jsem pouze kalendář a vše jen doplnila citátem


Týdenní plánovač jsem nechala v horizontální podobě, opět úplně jednoduchý, bez malůvek. Jak jsem už dříve psala, vyhovuje mi to tak nejvíce. Poskytuje mi to dost místa na poznámky a na jednu dvojstránku se mi vejdou hned dva týdny najednou, což je fajn vzhledem k tomu, že se se svým prvním Bullet Journalem blížím do finiše a čeká tu na mě úplně nový. 


Co vy a plánování?
Využíváte klasické diáře? Znáte Bullet Journal?

Přeji vám krásný den!


3 komentáře :

 1. To je boží, že si s tím dokážeš tak vyhrát, máš to nádherné :) Já přes léto taky úplně ztrácím řád, i když už to pro mě dávno nejsou prázdniny, stejně mám v sobě tu rozvolněnost a na diář dost kašlu. Se zářím se to vždycky vrací do normálu.

  OdpovědětVymazat
 2. Na Bullet Journal se odhodlávám už dlouho, ale neumím tak hezky kreslit :(

  ELIS MINAROVÁ

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé, to je super, já to úplně miluju, když má někdo takovýhle "diář" a vždy to moc obdivuju a nejradši bych se do toho pustila taky, ale ... nikdy mi to nevydrží, respektive jsem děsně nešikovná a neumím si ho tak hezky vyzdobit :/ :D ale ten tvůj je moc krásný :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!