MENU

úterý 3. července 2018

takové byly... | poslední 4 měsíce!

Říkáte si, jak je možné, že se tu během posledních čtyř měsíců neobjevilo tradiční měsíční shrnutí? Odpověď je jednoduchá - můj život je momentálně jako na houpačce, chvíli jsem nahoře, za chvíli zase dole a vždy to odnese hlavně blog. Vůbec by mi nevadilo, kdybych se zítra probudila, bylo mi znovu osmnáct a já řešila ty moje tehdejší pseudoproblémy :) Navíc mám pocit, že čím jsem starší, tím rychleji vše utíká. Jsem jediná, komu to tak přijde? Kosmetické novinky tentokrát vynechám, protože zvažuji, že jim věnuji celý samostatný článek.

Vezmeme to tedy pěkně popořadě, já zapátrám v paměti a povím vám, co vše jsem za ty čtyři měsíce prožila. Hned začátkem března jsem se vydala do Lipska navštívit kamarádku, která opustila náš krásný liberecký kraj a odstěhovala se do Německa. I navzdory mrazivému počasí mi ukázala krásy tohoto města a já se těším, až se do Lipska vrátím v létě, rozhodně je tu spoustu kouzelných míst k objevování. Nejkrásnějším zážitkem pro mě byla procházka po zamrzlých městských kanálech a Clara-Zetkin park, kde jsem si chvíli připadala jako kdybych byla v Central Parku.


Zbytek března se pak nesl v duchu zahájení nového semestru a stres s sebou přinesl klasickou chřipku. Po chřipce pak přišla další nemoc, s kterou jsem bojovala až do dubna, letos mi to zdraví tedy moc neslouží, tak snad už bude klid! Ťuk, ťuk. První víkend v dubnu jsem s kamarádkou vyrazila na rychlý výlet do Amsterdamu a krásných zahrad Keukenhof. Nizozemí mě nezklamalo, je tam nádherně a pevně doufám, že v Amstru jsem nebyla naposledy. Článek s fotkami najdete tady. Duben byl celkově velmi povedený: krásné počasí, rozkvetlé stromy a moje první návštěva Petřína. Holky, romantika jak blázen - nechyběla zmrzlina z Angelata, zamilované pohledy a polibky pod rozkvetlými stromy :) V dubnu jsem také oslavila narozeniny, už dvacáté čtvrté... To mi příští rok už vážně bude čtvrt století?!?


V květnu jsem měla spoustu testů a zápočtů, takže byl spíše ve znamení školy. Highlightem celého měsíce byl bez váhání náš daytrip do Německa, o kterém si můžete přečíst tady a udělat si během prázdnin hezký výlet s rodinou či partnerem. Znovu jsem se letos pustila do běhání a pomalými krůčky pracuji na svojí kondici. Tyhle malé i velké pokroky jsou přesně to, co mě žene dopředu. Za poslední tři měsíce mám odběháno 77 kilometrů a na červenec jsem si stanovila uběhnout 50, tak uvidíme, jestli to pokořím - Držte mi palce!


Aby toho nebylo málo, tak i v červnu jsem cestovala. Strávili jsme několik kouzelných dní v Budapešti. Jak jsem slíbila, chystám pro vás samostatný článek s tipy, kam se zaručeně musíte podívat včetně památek, kaváren i dalších míst, tak buďte trpěliví! Tady máte jen ochutnávku několika fotek, pokud chcete vidět všechny, koukněte sem. Poslední fotky jsou z uplynulého víkendu, kdy mě do Liberce přijela navštívit moje nejoblíbenější blondýna. Nechyběla kávička v Kytce, burger a cibulové kroužky v Chicagu ani brunch v Mikyně, na který by prý klidně z Prahy dojížděla každý víkend, takže až příště budete v Liberci, rozhodně sem zajděte.Mějte krásné prázdniny a léto! <3


1 komentář :

Děkuji za vaši odezvu!