MENU

pondělí 4. června 2018

Paletky z AliExpressu | HOT or NOT?

Znáte tu náladu, kdy máte obrovskou chuť něco vytvářet, ale jednoduše to nejde?! Poslední dobou mám tuhle náladu téměř denně a ačkoliv mám nápady i obsah na nové články, nedokážu se k tomu dokopat... Léto jednoduše není moje nejproduktivnější období. Jak to máte vy?

Dnes bych vám ráda napsala o paletkách očních stínů Beauty Glazed, které najdete na Ebay či AliExpressu za několik dolarů. Konečně jsem je podrobila wear testu, tak si pojďte přečíst, zda za to tyhle paletky stojí nebo ne. 

Pokud by vás zajímalo více o nakupování na Ebay nebo AliExpressu, přečtěte si tento článek.


Cena paletek se pohybuje v průměru mezi pěti až sedmi dolary, což v přepočtu máme přibližně 130 Kč, za 18 stínů. Za tuhle cenu v našich drogériích rozhodně žádnou konkurenci nemají, ať už cenově nebo odstínově. Všechny tyhle paletky s teplými barvami jsou teď in a není třeba se jich bát. Na první pohled je vidno, že se jedná o napodobeninu paletek Huda Beauty, Rose Gold Edition a Desert Dusk Palette. Nebudu se tu pouštět do nějakých polemik, zda se jedná o sprosté kopírování značky a padělání, protože na to máme každý jiný pohled a má možnost si paletky samozřejmě nepořizovat - žij a nech žít. Pokud váš budget ale není takový, abyste si pořídili zmiňované paletky Huda Beauty, značka Beauty Glazed, která nabízí spousty a spousty různých paletek, by pro vás mohla být překvapivě dobrou cenou útěchy. Má vcelku líbivé a jednoduché kartonové balení bez zrcátka, takže je paletka opravdu lehoučká. Výrobce dokonce uvádí, že paletka je cruelty free, což je jedině dobře, ale nakolik je pravda, to bohužel nevím.


Při první aplikaci matných stínů (odstín Sweet a Burgundy) jsem byla zaskočena výbornou pigmentací - překvapivě i u těch nejsvětlejších! Jsou trochu více prášivé, tudíž bych vám radila štětce pečlivě oklepávat, abyste neskončili se stíny spíše pod očima než na víčkách, ale na samotná aplikace je opravdu dobrá a ztrácejí se na jedničku. Teda až na černou s originálním názvem Black, ta bohužel příliš pigmentovaná není, takže se nemusíte bát, že byste to s ní přepískli. Do ohybu víčka jsem pak nanesla odstín 35 O, který je se dá použít jako univerzální přechodová barva. Překvapivě horší je aplikace třpytivých stínů. Ty se mnohem lépe nanášejí na mokro než na sucho a určitě to chce syntetické štětce, které pigment lépe chytí. Na pohyblivém víčku vidíte v akci kombinaci odstínů Glow Kit a Sunset, které dohromady vytváří naprosto dokonale metalickou zlatou.


Jak jsou na tom s výdrží? Líčení mi vydrželo celý den, ale musím bohužel konstatovat, že ony třpytivé stíny dost opadávají pod oči. Velká škoda! Celkově jsou ale moje pocity z paletky spíše pozitivní. Doporučila bych je každému kosmetickému nadšenci, který si chce vyzkoušet líčení v těchto tónech, vyzkoušet nějaké ty experimenty, ale nechce přitom hned investovat do high-end paletky za několik set korun. V mém kosmetickém šuplíku se určitě neztratí vzhledem k tomu, jak dobré jsou její matné stíny. Navíc mě tyhle teplé barvy na očích vážně baví. Co na paletku a líčení říkáte vy?

Zkoušeli jste někdy kosmetické výrobky z těchto eshopů? 

6 komentářů :

 1. no práve takúto paletku v teplých tónoch by som si chcela zadovážiť, takže po takejto lacnejšej verzii možno pozriem :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Její cena je skutečně velká výhoda, pokud hledáš paletku teplých stínů na vyzkoušení.

   Vymazat
 2. Tak to je super, že je pigmentace a i celkově paletka velmi dobrá. :) Půjdu do ní také nevím sice zda do stejné, ale aspoň jednu si pořídím. Mě nedělá problém si kupovat kosmetiku z Ali :D
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 3. ja nakupujem na Aliexpresse pomerne často, ale nie kozmetiku ešte som sa neodvážila ;) no táto paleta vyzerá super aj tie odtiene

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem dlouho váhala, než jsem si nějaký make-up pořizovala, ale zatím jsem až na pár výjimek byla spokojená :)

   Vymazat

Děkuji za vaši odezvu!