MENU

pondělí 30. dubna 2018

oblíbenci | březen a duben 2018

Zdravím! Ani se nebudu omlouvat za neaktivitu během posledních týdnů, jelikož jsem nutně potřebovala nějaký time off kvůli soukromým i školním náležitostem a také bohužel kvůli nemoci. Duben máme už téměř za sebou, byl to opravdu překrásný jarní měsíc se spoustou zážitků, o kterých vám příště napíšu v měsíčním shrnutí. Dnes se společně podíváme na poklady, které jsem si zamilovala během března a také dubna. Pozdě, ale přece!


U čeho tentokrát začít? Jako první bych chtěla zmínit knihu, která poslouží jako oslí můstek k ostatním beauty produktům. Ať už jste milovnice líčení a krásy nebo ne, knihu Pretty Honest by si měla přečíst každá žena. Sali Hughes napsala bibli, z které můžete čerpat po celý život - poradí s nejzákladnějšími věcmi jako je správné určení typu pleti, jak se o ni starat, co by nemělo chybět ve vaší kosmetické taštičce až po krásu v mateřství, botox nebo jak skládat a přijímat komplimenty, s čímž máme my ženy často problém. Opravdu velmi zajímavá témata, která vám odhalí svět krásy! Kniha bohužel není přeložená do češtiny, ale jestliže alespoň trochu ovládáte angličtinu, hravě si s ní poradíte. Navíc poslouží i jako moc pěkný doplněk na konferenční stolek!


Dnes jsme doslova na růžové vlně! Naprosto jsem se zamilovala do řasenky Voluminous Lash Paradise od L'Oreal, která má u nás trochu jiný přebal než ten, který vidíte na fotce. Já si ji nechala přivézt z Ameriky a hodně rychle jsem pochopila, proč v zahraničí sklízela tak pozitivní ohlasy. Moje sympatie začaly už u samotného balení, které jednoduše vypadá jako věc pro panenky a to se mi líbí! Podobnost provedení s řasenkou Better Than Sex od Too Faced je jasná, ale tu jsem nikdy nezkoušela, tudíž je nemohu srovnat, každopádně zpátky k Paradise Extatic Mascaře, jak se jmenuje na našem trhu. Kartáček je z klasických štětinek avšak poměrně dost hustý a tuhý. Krásně tak řasy pročeše, prodlouží a hlavně zahustí - pokud si vyhrajete, můžete skutečně dosáhnout vzhledu umělých řas a to bez slepení, žmolkovatění či obtiskávání. Drží celý den jako přibitá a to až tak silně, že je na odlíčení potřeba produktu na olejové bázi. Micelárka ji ne vždy kompletně odlíčí. Rozhodně to není moje poslední balení a téhle řasence dávám velký palec nahoru vzhledem k poměru cena/výkon.


Došla jsem ke zjištění, že můj arzenál štětců je zatraceně starý. Některé kousky už přesluhovaly, proto jsem se rozhodla investovat do nových. Potrpím si spíš na přírodní chlup, pracuje se mi s nimi mnohem lépe než s těmi syntetickými, takže Zoeva byla jasná volba. Pod ruku se mi v posledních měsících dostaly hned tři kousky - nejmenší 114 Luxe Face Focus, který používám na zapudrování v oblasti kolem nosu a pod očima, pak o něco větší 132 Luxe Powder Finish na tvářenku a největší 126 Luxe Cheek Finish na bronzer. S kvalitou i provedením štětců jsem velmi spokojená, tak snad budou také dlouho sloužit. Máte nějaké zkušenosti se štětci Zoeva?


Řeknu vám, že značka Cien je plná překvapení a hlavně důkaz, že to jde i levně. Jejich řadu na vlasy s keratinem používám už téměř tři měsíce a kromě toho, že mi vlasy rostou šíleně rychle, vidím i velké zlepšení v jejich kvalitě. Dříve jsem si je bez olejíčku nemohla ani rozčesat kvůli cuchání, ale s použitím intenzivní masky jsou jakékoliv obavy z rozčesávání pryč. Celá řada velmi příjemně voní, což je vždy plusem, a hřívu mám zdravou a krásně lesklou. Lidl to s kosmetikou vážně umí a je to podloženo i několika nezávislými testy.


Můj vztah k parfémům je velmi zvláštní a každý jednotlivý kus pro mě má i sentimentální hodnotu. Každý má kromě svého nezaměnitelného složení právě i onu hodnotu, v které jsou různé vzpomínky či pocity spjaté s touto konkrétní vůní. Máte to někdo podobně? Hugo Boss The Scent je pro mě jedna z nejkrásnějších vůní vůbec - sladká květinová vůně, která se perfektně hodí na tohle krásně jarní období a to nemluvím o jeho sofistikovaném balení, které vypadá jako klenot. Dostala jsem ho na Vánoce a sahám po něm opravdu často, až se bojím, že bude brzy pryč... Pomoc!Doufám, že máte fajn den či večer a budu se těšit u dalšího článku!
Karolína


1 komentář :

Děkuji za vaši odezvu!