MENU

středa 7. února 2018

takový byl... | leden 2018

Doufám, že za sebou máte fajnový den stejně jako já. Včera se mi povedla další zkouška, takže už zbývají poslední dvě, hurá! Budu se snažit, aby se po zkouškovém ustálila i pravidelnost článků, protože mám spoustu nápadů a chybí pouze čas na jejich realizaci. Dnes už se ale společně podíváme do pravidelné rubriky - dozvíte se, jak jsem se za uplynulý měsíc měla a také vám dám tipy na zajímavé kosmetické novinky jako obvykle :)


Abych byla naprosto upřímná, leden pro mě nebyl žádným vzrušujícím začátkem nového roku, protože je spojený se zkouškovým obdobím a pro mě to znamená jediné - jsem zalezlá doma, mé okolí téměř neví, že existuji a ven vycházím jen v případě nouze, respektive když mi dojde jídlo. 

Zatímco já jsem byla doma zabarikádovaná učením, venku se vystřídala sníh i jarní teploty a jak už to tak bývá, když jsem celé dny jen doma, probudily se ve mně chutě si sbalit kufr a někam vyrazit. Naplánovala jsem si tedy letošní první výlet a začátkem dubna se podívám do překrásného Amsterdamu - nemůžu se dočkat. Pevně doufám, že letošní rok bude plný krásných zážitků a dobrodružství! Pokud vás zajímají moje další cestovatelské cíle pro tento rok, mrkněte sem na článek, kde jsem se rozepsala, kam bych se letos chtěla podívat.

Také jsem si uvědomila, že jsem vám kvůli učení ani nepřipravila článek s dárečky, které jsem dostala na Vánoce. Jdu už s křížkem po funuse, já vím, každopádně kosmetické dárky vám ukážu v nejbližším nákupovém článku, který bude brzy.


Nezapomeňte mě sledovat na instagramu, abych vám neuniklo, kde zrovna jsem a co dělám :) Teď se pojďme podívat na ty slibované novinky v beauty světě!


Boom okolo žhavé Naked Heat paletky už téměř utichl a Urban Decay chystá další bombu - po vzoru menších Naked Basics paletek brzy světlo světa spatří i Naked Petite Heat. Menší paletka se šesti matnými stíny v teplých odstínech a já se přiznám, že tahle vlna "teplých" paletek mě překvapivě stále ještě baví. Co vás?

I Sephora si nachystala spoustu skvělých novinek a mezi nimi jako highlight nová řada rtěnek s názvem #LipStories! Jsou hned ve třech finishích - krémový, matný a metalický. Na výběr je 30 odstínů a kromě zajímavé škály barviček mají i nápadité obaly, za tyhle rtěnky dávám Sephoře velký palec nahoru. Pochvalu si zaslouží i nový rozjasňovač s překrásným reliéfem a řeknu vám, že právě kvůli takovým nádherám je mi líto, že na to rozjaňování prostě nejsem... 

Parfémy Michael Kors mě prozatím nechávaly spíše chladnou, avšak mám takový pocit, že novinka v podobě Exotic Blossom by se mi mohla líbit. Snoubí v sobě exotické ovoce a květy, což zní jako perfektní kombinace, takže ji při příští návštěvě parfumérie musím očichat!

[ zdroj ]

S paletkami se v poslední době skutečně roztrhl pytel a ani Milani se nenechává zahanbit. Představuje hned dvě novinky - Bold Obsession Eyeshadow Palette a Most Loved Mattes Eyeshadow Palette. Pevně doufám, že se dostanou i k nám a alespoň jednu vyzkouším, tohle je totiž hotové beauty porno! <3 Co na ně říkáte?

Pro dnešek je to ode mě všechno, mějte se krásně a budu se těšit u příštího článku :)

Karolína

Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji za vaši odezvu!