MENU

úterý 20. února 2018

oblíbené seriály nr.4

Zdravím! Pokud nemáte na co koukat a hledáte nějaký seriál, který nemá vyloženě deset sérií, tak zbystřete. Mám tu pro vás dnes tip na čtyři minisérie, které si zamilujete stejně jako já.

Ačkoliv se mi do této minisérie moc nechtělo a to hlavně kvůli Jessice Biel, která nepatří k mým nejoblíbenějším herečkám, nakonec bych ji hodnotila velmi vysoko a její herecký výkon je obdivuhodný. Během osmi dílů jsme svědky události, kdy hlavní hrdinka Cora udělá něco, co navždy změní její život, ale nikdo včetně jí samotné neví, co jí k tomu vedlo. Pokud máte rádi detektivky křížené s pořádným dramatem a thrillerem, The Sinner musíte vidět!


Ještě chvíli zůstaneme u krimi a dovolte mi představit Mindhunter. Dříve mě seriály tohoto typu vůbec nebavily, ale v posledních měsících jsem jich shlédla opravdu hodně. Mindhunter nás vrací téměř čtyřicet let nazpátek, kdy dochází k velkým změnám v kriminalistice a kriminální psychologii - Co vlastně sériové vrahy vede k tomu provést tak ohavné zločiny? To se snaží odkrýt dvojice FBI detektivů, Holden Ford a Bill Tench. Tihle dva mi připomínají postavy z první řady True Detective, který jsem naprosto milovala, takže mě zpráva, že se chystá i druhá série moc těší! Celý příběh je postavený na skutečných událostech/zločinech.


V desetidílné minisérii Gypsy se dostanete do života psycholožky Jean, které se její pacienti zpovídají z náročných životních situací. Postupně je ale jejich příběhy natolik pohlcena, že se je snaží svými činy sama ovlivňovat a tím svým pacientům pomoci. Sama se ale zaplete do sítě lží, z které je těžká cesta ven. Tohle drama mělo sice pomalejší začátek, ale poté se od něj nedokážete odtrhnout a je těžké se rozhodnout, jestli Jean milujete nebo nenávidíte. Velký palec nahoru dávám i za povedený soundtrack, který dokonale doplňuje atmosféru jednotlivých scén.


Na konec tu pro vás mám fajnovou dívčí oddechovku Girlboss v hlavní roli s Britt Robertson, na kterou se kouká moc dobře. Britt hraje roli Sophie Amoruso, jejíž životní příběh nebyl zrovna procházka růžovým sadem a přesto si šla tvrdě za svým až se vypracovala mezi ty nejinspirativnější ženy na planetě, napsala knihu a vede úspěšný módní internetový obchod. Znáte Nasty Gal?


Co vy a seriály? Sledujete?
Napište mi, jaký je vás oblíbený :)


8 komentářů :

 1. No to díky za tip na ten poslední se mrknu :) Já sleduji Riverdale :)

  OdpovědětVymazat
 2. Abi o jednom jsem neslyšela, ale poslední dva mě zaujaly.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
 3. Girlboss vypadá vážně úžasně, mrknu na ní:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. o ani jednom seriálu jsem neslyšela, ale díky za tipy! :) já mám ráda Sex ve městě, House of Cards, Pretty little liars, Teorii velkého třesku nebo Přátelé :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou takové klasiky, Přátelé mě snad nikdy neomrzí a vždy se u nich zaručeně pobavím :D

   Vymazat
 5. Moc děkuju za tipy! Já právě už docela lačním po nějakém novém seriálu, protože můj nejmilejší Blindspot už je dotočený.. a ten Mindhunter i Girlboss mě dost zaujal! :)
  The Linheart

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ať se líbí! :) Já zase omrknu Blindspot.

   Vymazat

Děkuji za vaši odezvu!