MENU

neděle 25. února 2018

DIY Definition posters | FREE PRINTABLES

Ahoj všem! V posledním týdnu jsme měli tolik sluníčka, že je to až nezvyklé. Hned se mi ráno vstává lépe a den je tak nějak krásnější :) Máte to stejně? Nemůžu se dočkat, až se oteplí a příroda se zase probudí k životu. Tak jaro, kde jsi?!

Nedávno jsem sháněla nějaké nové printables na oživení své nástěnky. Vždy se mi líbily tzv. definition posters - jsou minimalistické, vtipné a zároveň stylové. Háček je v tom, že se mi za kus papíru, který stejně po nějaké době obměním, nechce dávat nějaké nesmyslné částky. Právě proto jsem se sama rozhodla vytvořit něco nového, vlastního, co by se mohlo líbit i vám!

Mám tu pro vás tedy hned dva formáty zmiňovaných definition posters - formát 10x15 (například na nástěnky nebo jako pohlednice atd.) cm a 40x50 cm (ten můžete využít klidně k zarámování a ozdobení stěn) v šesti různých variantách. V celém článku si můžete prohlédnout, jak vypadají naživo společně s odkazem, kde je ZDARMA stáhnete.
Dejte mi vědět, jak vám moje plakáty líbí, a pokud byste stáli například o českou verzi nebo o jiné typy takovýchto "free-to-print" výrobků! Enjoy, xoxo

3 komentáře :

Děkuji za vaši odezvu!