MENU

neděle 7. ledna 2018

takový byl... | prosinec 2017

Ačkoliv už máme rok 2018, podíváme se dnes ještě společně na předešlý měsíc, tedy prosinec. Jak jsem se měla a co jsem dělala? To se dozvíte v celém článku společně s několika tipy na kosmetické novinky, které by vám neměly uniknout.


Ani letos jsem neporušila každoroční tradici navštívit vánoční trhy v Drážďanech a to hned první víkend v měsíci, protože jsme se chtěli vyhnout davům lidí. To se úplně nepovedlo, stejný nápad měla asi další polovina republiky, ale rozhodně to za to stojí, jelikož právě tady jsou pro mě ty nejkrásnější vánoční trhy. Jezdíte také do Drážďan?


Čím blíž bylo k Vánocům, tím méně jsem cítila vánoční atmosféru. Ještě před prázdninami mě totiž čekala spousta zápočtových testů, učení a zařizování, takže jsem se na Vánoce paradoxně těšila více začátkem měsíce než před samotným Štědrým dnem. Proto jsem také nestihla ani zabalit většinu vánočních dárků, tudíž jsem to letos řešila hlavně dárkovými taštičkami. Díky bohu za ně! Svátky jsem strávila v rodinném kruhu s mojí jedenapůlletou neteřinkou a o zábavu jsme tím pádem měli postaráno :) Na samotný Štědrý den vyšlo i krásné počasí, takže vydali jsme se na malý výlet do Oseka a na nedalekou zříceninu hradu Riesenburg.


Pro kamarádky jsem vyráběla vlastnoručně popsané hrníčky, které sklidily velký úspěch. Pokud vás zajímá, jak na to, mrkněte se na návod tady.


Víte, co na Vánocích miluju ze všeho nejvíc? To těšení se! Vánoční výzdobu, atmosféru, cukroví a nakupování dárků. Nemluvě o tom pocitu, když někomu můžete udělat radost pěkným dárečkem. Pokud se ale rozhodnete Vánoce nehrotit, nešílet kvůli vánočnímu úklidu, nepéct cukroví... směle do toho, o tom přece vůbec nejsou. Udělejte si je takové, jaké sami chcete a hlavně si je užijte v pohodě a ve společnosti vašich blízkých. Jak to máte vy? A zajímal by vás článek o tom, co jsem našla pod stromečkem?

...a teď se můžeme vrhnout na ty slibované kosmetické novinky!Velmi mě zaujala nová antioxidační řada s Acai Berry od Ziaji, kde najdete spoustu produktů na tělo i pleť. Cokoliv antioxidačního beru! :)


Makeup Revolution London je značka, od které chci vyzkoušet spoustu, spoustu produktů a teď k nim přibude i nový korektor Conceal & Define s širokým spektrem odstínů v plném krytí! 


V DMku jsem před pár dny narazila na novou řadu v péči o vlasy od Schwarzkopf - Beology. Ta má obsahovat jakési mořské extrakty a je určená hlavně na poškozené/suché vlasy. Zkoušeli jste někdo?Značka e.l.f. ve svým začátcích za moc nestála, ale v poslední době svými produkty sahá na paty dalším dostupnějším značkám. V zahraničí vydávají jednu novinku za druhou, mezi nimi také tyhle "booster drops", které pleti dodávají potřebnou hydrataci. Dost mě mrzí, že české zastoupení této značky nejspíše spí, protože většina novějších položek u nás prostě dostupná není. Máte tip, kde e.l.f. nakoupit?


Poslední objev je přírůstkem do rodiny masek a teď už i scrubů od L'Oreal. Po bahenních maskách teď chystají právě i cukrové pleťové peelingy, na které se tedy moc těším, protože na ně jsem obzvlášť vybíravá, tak snad obstojí :)


Doufám, že do nového týdne vkročíte pravou nohou a napište mi, jak jste si Vánoce užili vy!2 komentáře :

  1. Fotky nádherné jako vždy a bohužel/ bohudík mě fakt všechny novinky zaujaly a to poslední dobou zažívám kosmetický útlum..Díky za článek :).

    OdpovědětVymazat
  2. nádherné fotky! tyto články mám hodně ráda :) my byli před Vánoci na trzích ve Vídni, to bylo taky nádherné :) v Drážďanech jsem ještě nikdy nebyla, tak snad to vyjde za rok :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!