MENU

neděle 4. června 2017

takový byl... | květen 2017

Přeji vám krásné nedělní odpoledne. Včera bylo opravdu nádherně, my jsme si konečně užili skvělou grilovačku u bazénu, na který ale stále ještě nejsem dost otužilá :D Také jsem s mamkou byla na pořádných "shopping spree" nákupech, protože za pár dní odlétáme na dovolenou a jak jinak - nemáme co na sebe! Dnes si odpočineme u měsíčního shrnutí, které je plné fotek a dobré nálady. Květen byl opravdu krásný měsíc.

V květnu jsem si jako dodatečný dáreček k narozeninám pořídila skvělé fitness hodinky Fitbit. S nimi sleduji každý svůj krok, aktivitu a nebo třeba i pitný režim. Pokud by vás to zajímalo, ráda udělám svou vlastní uživatelskou recenzi, jak jsem s nimi spokojená. Pátého měla narozeniny moje milovaná blondýnka, proto jsme si naplánovaly výlet do Milána, kde jsme si to náležitě užily. Ale jako je to na našich společných cestách už tradicí, ani teď se to neobešlo bez menších komplikací :D 

Po našem příletu do Bergama jsme se vydaly vlakem do Milána, nicméně přišla nenadálá bouřka a díky blackoutu jsme stály na místě a cesta se z hodiny protáhla na hodinu a půl. To byl důvod proč jsme se nemohly včas dostavit na check-in do hotelu a ubytování nám propadlo. Následovaly chvilky naprosté bezmoci, ale nakonec se nám v nočních hodinách povedlo najít ubytování jiné a naše dámská jízda pokračovala :) Miláno řadím mezi nejkrásnější místa, která jsem kdy navštívila a přijde si zde na své každé milovník luxusu. A ti krásní a upravení chlapi tam také stojí za to! Na více fotek se můžete podívat v samostatném článku, tady


I v květnu si můžu na svůj "mé poprvé" list připsat další položky - první opálení, první návstěva baletu a první TETOVÁNÍ! Byla to hodně spontánní akce. Toužila jsem po něm už dlouhé roky, ale nikdy jsem neměla dostatek odvahy. Teď jsem to konečně překonala a své životní motto mám stále na očích :)) A vím, že tohle u jednoho rozhodně neskončí!

Nemůžu nezmínit Bosch Fresh Festival, kerý se letos poprvé konal v Liberci a musím říct, že tohle byla jedna z nejlepších akcí tohoto typu v poslední době. Všude spousta dobrého jídla a pití, krásné počasí, skvělá společnost... Obrovská spokojenost, pořadatelům velká pochvala a můj oblíbený jablonecký Q Burger opět nezklamal.

Musím říct, že letošní rok má zatím stoupající tendenci - každý měsíc je lepší a lepší, spousta nových zážitků i lidí, tak doufám, že tak bude i nadále :)


Z kosmetických novinek toho tentokrát moc nemám. Za zmínku ale rozhodně stojí nový beauty box od Marie Claire, tentokrát ve spolupráci se Sephorou a zaměřený je především na korejskou kosmetiku, která v poslední době zažívá obrovský boom. Mě nechává naprosto chladnou, nicméně složení boxu není vůbec špatné!


Můj oblíbený "Havlík" přišel s několika produkty na opalování, což je pro mě momentálně velmi aktuální téma. Hodně mě zaujal například Karanja olej na opalování s přírodním SPF až 20.
[ zdroj ]

Pozor, pozor! Následující zpráva by neměla minout milovníky parfémů a vůní. V České republice je konečně k dostání legendární značka parfémů Jo Malone. Za naprosto bezkonkurenční ceny je najdete na eshopu Douglas. Mojí favoritkou je zatím English Pear & Freesia, kombinace mých dvou oblíbených vůní. 
zdroj ]

Co jste v květnu zažili vy?
Užívejte si slunečné dny a u příštího článku ahoj!
<3

2 komentáře :

  1. Já v květnu maturovala, koupili jsme si s přítelem byt a slavili jeho narozeniny. Květen byl skvělý měsíc. :)Fotky se povedly.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!