MENU

sobota 25. března 2017

23 already?! | WISHLIST

Za měsíc a den budu slavit třiadvacáté narozeniny. Sakra, nějak to letí, ne?! K této příležitosti samozřejmě nesmí chybět wishlist. Pokud vás tedy zajímá, co by mi udělalo radost, čtěte dál :)
#1 PRŮVODCE DO MILÁNA - Začátkem května odlétám s mojí Kačenkou do Milána oslavit moje i její narozeniny, takže mi nesmí chybět klasický průvodce, který si následně přidát do knihovny k těm z Říma a Paříže jako takovou památku na danou dovolenou. Budu moc ráda, pokud mi v komentářích napíšete nějaké tipy, co v Miláně určitě navštívit, pokud jste tam také někdy byli.

#2 ŠATY - Přicházející jaro ve mně probouzí touhu vytáhnout šaty/sukně a to si samozřejmě žádá nákup nějakých nových kousků. Pastelové barvičky se na toto roční období skvěle hodí a ráda bych sehnala nějaké, které se budou hodit do práce, do školy i do společnosti. Také si v šatech přijdete tak příjemně a žensky? Miluji ten pocit!

#3 BALERÍNKY - Baleríny jsou pro mě většinou jednosezónní záležitost, protože v nich odchodím celé jaro, léto až do podzimu. Letos bych chtěla nějaké do špičky a určitě černé, protože ta se hodí naprosto ke všemu a co si budeme povídat - černá je moje nejoblíbenější barva <3

#4 PARFÉM - Díky kolegyni z práce jsem objevila naprosto fenomenální vůni, které už podle názvu evokuje nádhernou dovolenou strávenou na Elbě a léto; Acqua dell' Elba Arcipelago. Svěží a zároveň sexy. Když jsem jí několik po sobě chválila, nevydržela jsem to a objednala jsem ji také, takže už ji dokonce mám i doma. Takový předčasný dáreček ode mě pro mě, ty jsou přeci nejlepší!

#5 CHOKER - Chokery jsou v kurzu už nějaký ten pátek, ale až teď jsem se do nich naprosto zamilovala. Ne tedy do všech, líbí se mi hlavně ty jemné, "provázky", z kterých si na krku uvážete ledabylou mašli a naprosto jsem se zamilovala do těch z eshopu BeChick.com. LOVE THEM!

#6 MAC PAINT POT - V mé kosmetické sbírce zoufale chybí nějaký krémový stín, který bych mohla v rychlosti nanést na celé víčko a vyrazit z bytu, pokud chci vypadat, že jsem se alespoň trochu snažila, ale nebyl čas. Když jsem narazila na MAC Paint Pot v odstínu Groundwork bylo jasno - tahle neutrální šedo hnědá vypadá na očích a vždy ji budu moci využít i jako bázi pro další stíny.

Mějte krásný jarní víkend a zase příště!
Bye, Karolína

2 komentáře :

  1. Mě se chokery neskutečně líbí, ale spíše na druhých slečnách :-) sama na sobě si ho nedokážu představit..

    OdpovědětVymazat
  2. To jsi vybrala pěkný wishlist! :-) já jsem si k dubnovým narozkám koupila batůžek na cestu :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!