MENU

sobota 28. května 2016

sleduji, sleduješ, sledujeme vol. 3 - instagram

přeji vám krásné sobotní odpoledne! zrovna jsem se vrátila z běhu s kamarádkou a nenechaly jsme se odradit ani příjemným deštěm - trénuji na Run In Colors, běžíte ve vašem městě také? teď už si sedneme k ledové kávě a budeme odpočívat. dnes bych se s vámi ráda podělila o své oblíbené instagramové účty, protože instagram je rozhodně moje nejoblíbenější sociální síť. mě tam najdete jako karolina_bery. mějte krásný víkend :)
Klárky instagram potěší všechny milovníky zdravého mlsání a dobrého jídla celkově. jak sama píše, je milovnice snídaní, takže se zde můžete inspirovat při přípravě své vlastní a já úplně zbožňuji její lívancové variace, mňam! bydlí stejně jako já v Liberci, takže na její doporučení ráda navštěvuji různé podniky v okolí.
cestovatelka, milovnice koček a kavárenská povalečka - takhle se popisuje sama Jana z Brna, která má tu nejnádhernější kočičku na světě. baví mě především její cestovatelské fotky a spousty lákavých kafíček. 
další food-porn instagram patří další Janče a je vidět, že vaření i pečení vskutku miluje. pokud máte zrovna hlad, asi bych vám nedoporučovala se tam dívat! její recepty najdete i na blogu Home for Emma. mimo jiné s Jančou sdílím i lásku ke značce Michael Kors <3
Lucka pochází z Prahy, ale střídavě žije v Torontu. miluje zvířata, jídlo, hudbu a živí se jako make-up artistka. instagramový účet si založila teprve nedávno a moc bych jí přála více followerů. naprosto mě odzbrojila svou krásou, baví mě její tipy na kosmetické produkty a těším se na nové příspěvky, tak do toho, Luci :)
abychom tu těch Janiček neměli málo, je tu ještě jedna do třetice. fotografka, maminka a milovnice kávy má naprosto fantastické flatlaye a dechberoucí záměry naší krásné Prahy.


dejte mi vědět, jak se na instagramu jmenujete vy, abych vás mohla sledovat!
koho rádi sledujete vy?


1 komentář :

  1. Můj nejoblíbenější IG účet poslední doby je @Laurantaina.. nemůžu se nabažit jejích fotek, miluji flatlay fotky a samozřejmě nejvíc ty kosmetické. Nejčastěji ale obligátně koukám na @flatlays :) A z českých holek jsem za poslední měsíc začala sledovat @katerinabenzlova a @nina.skodova :)

    můj ig už asi znáš, protože předpokládám, že přes něj jsi mě našla :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!