MENU

pondělí 9. května 2016

5 minute make-up face

přeji krásné pondělí! doufám, že jste do nového týdne vstoupili tou správnou nohou, protože já tedy rozhodně ano - úspěšně mám již splněné dva předměty. dnes si můžete přečíst, jak se nalíčit za 5 minut, aniž by to bylo poznat a ještě si stihnete vychutnat své ranní smoothie :) všechny produkty jsou dnes v cenové relaci drogérie.
poslední dobou osciluji mezi domovem, prací, školou a do toho stěhování. na make-up moc času nezbývá, proto bych vám ráda ukázala ukázala rutinu, která nezabere více než 5 minut a budete vypadat, že jste si na líčení dali obzvláště záležet!

1. KOREKTOR - jestliže není čas na make-up, nastupuje na scénu korektor a v nejlepším případě nějaký s dobrým krytí, aby si poradil s kruhy pod očima, s nedokonalostmi a sjednotil pleť. za sebe mohu všemi deseti doporučit úžasný Liquid Camouflage od Catrice.

2. OBOČÍ - upravené obočí s obličejem dokáže udělat divy a s vytrháváním není potřeba to přehánět (kéž bych si tohle uvědomovala několik let nazpět)! dejte si naopak záležet s vyplněním a zafixováním. naprosto jsem si zamilovala řasenku na obočí Brow Drama od Maybelline, která dodá barvu i fixaci.

3. ŘASENKA - řasy jako panenka by chtěla každá žena a to nejmenší, co proto můžeme udělat, je vybrat dobrou řasenku. vsaďte na nějakou osvědčenou a záleží jen na vás, zda má být spíše na dodání délky či objemu. já volím Volume Million Lashes od L'Oreal.

4. BRONZER - pokud bych si měla vybrat mezi tvářenkou a bronzerem, vždy to bude bronzer. pomůže vám obličej vytvarovat, dodá opálený nádech a jestli obsahuje shimmer bude fungovat zároveň jako rozjasňovač. přesně proto zbožňuji Luminizing Bronzer od Catrice!

5. RTY V HLAVNÍ ROLI - nemáte čas na nějaké výrazné líčení a přesto chcete vypadat, že jste si dali obzvlášť záležet? naneste na rty nějakou šťavnatou barvu a podle vaší preference. bude to hydratační lesklá (Revlon Colorburst Lacquer Balm v odstínu 135) nebo dlouho držící matná (Revlon Matte Balm, odstín 250)? možná i dokáže odvést pozornost od té krásné halenky, kterou jste ale bohužel zapomněli vyžehlit... na fotkách můžete vidět obě varianty, která se vám líbí více?


co používáte vy, když na líčení nemáte příliš času?
máte nějaké osvědčené produkty?


4 komentáře :

 1. Za mě Revlon matte balm :). Vypadáš skvěle!

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se víc líbí ta první rtěnka, ještě lépe prozáří obličej oproti té matné verzi :)

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzeráš super :) Krásne líčenia !
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 4. Super článok! :) Veľmi ti pristane to líčenie :))
  partofnciol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!