MENU

čtvrtek 2. října 2014

empties XXV.

pěkný den! škola mě dnes totálně vyčerpala a nejradši bych se teď hned zachumlala do peřin... začal nám říjen a to neznamená nic jiného než další empties článek s vypotřebovanými produkty :) čtěte dál!
L'Oreal Casting Creme Gloss barva na vlasy - nevím, co mě to napadlo! jeden den jsem šla do práce jako obvykle a najednou mě napadlo, že to chce nějakou změnu. už několik let mám svou přírodní barvu, jen jsem trochu blba s ombré, kterého jsem se také po nějaké době zase zbavila. sáhla jsem po červenofialovém odstínu, který mi osobně přijde spíš do vínova. výsledek mě moc mile překvapil, protože barva mi na mé tmavé vlasy chytla přesně tak, jak vypadá na obalu. krásně voněla a dokonce mi po aplikaci vlasy připadají zdravější než před barvením, je to možné?! :D
> Koupila bych si ji znovu? ANO, mohu ji doporučit

L'Oreal micelární voda - už se tu jednou objevila v době, kdy jsem ještě nevyzkoušela mou milovanou micelárku od Garnier. o prvenství ji připravit nemůže, ale na druhou stranu nemůžu říct, že by byla vyloženě špatná. 
> Koupila bych si ji znovu? MOŽNÁ

NYC kompaktní pudr - tento produkt mě velmi mile překvapil. ihned jsem si ho oblíbila, protože na pleti vypadá přirozeně, krásně matuje a navíc se jeho cena pohybuje okolo 60 Kč. vyhovoval mi mnohem více než opěvovaný Stay Matte od Rimmelu. součástí balení je i zrcátko.
> Koupila bych si ho znovu? určitě ANO

Dermacol sprchový gel - v rubrice "empties" se objevuje už po několikáté, pouze v jiné variantě a vůně černé třešně mě ani tentokrát nezklamala :) 
> Koupila bych si ho znovu? ANO, ANO, ANO!

Dermacol oční linky ve fixe - mé vůbec nejoblíbenější linky! recenzi si můžete přečíst tady.
> Koupila bych si je znovu? ANO, doma už mám nové

Balea šampon na vlasy - díky bože, že jsem ho konečně dopoužívala! z téhle "každodenní" řady je to už druhý, který jsem si koupila a je čas vyzkoušet zase něco jiného. jo, během prvních tří použití voní pěkně, ale časem mi začal lézt na nervy a mám takový pocit, že právě on stojí za mými suchými a roztřepenými konečky, které mě doteď nikdy netrápily. budu muset sáhnout po něčem trochu více hydratačním.
> Koupila bych si ho znovu? nejspíše už NE

Yves Rocher krém na ruce - můj velký oblíbenec z vánoční kolekce. dostala jsem ho od mé kamarádky a hodně jsem si ho šetřila, protože ta vůně je jednoduše dokonalá - citron a vanilka jsou mé favoritky. ruce krásně hydratuje, vstřebává se poměrně rychle a na rukách vám nezanechá lepivý film. opravdu mě mrzí, že už ho neseženu.
> Koupila bych si ho znovu? ANO, velmi ráda

vyzkoušeli jste některý z těchto produktů?

Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji za vaši odezvu!