MENU

pátek 15. srpna 2014

Yves Rocher projasňující tužka

pěkné páteční odpoledne! tento víkend je pro mě poslední "prázdninový", protože od příštího týdne nastupuji do práce a navíc mě čeká učení na poslední zkoušku. je to zvláštní, ale do školy už se docela těším :) teď už ale k dnešnímu článku - recenze na novinku od Yves Rocher!
tuto projasňující tužku či pero, jak chcete, Yves Rocher představilo koncem letošního jara. rozjasňovač očního okolí jsem žádný neměla a protože mi to nedopadlo s legendární YSL Touche Éclat, který jsem si objednala, ale balíček se kdesi zatoulal a nikdy ke mně nedorazil, rozhodla jsem se vyzkoušet právě tuto novinku.

balení výrobku mi bylo sympatické hned na první pohled - zlatá barva působí opravdu luxusně. jedna strana se otvírá a najdete tam klasický aplikátor rozjasňujících per, na druhé je pak otáčivý mechanismus, kterým dostáváte produkt do aplikátoru. když jsem si projížděla oficiální web YR a popis tohoto produktu, zjistila jsem, že obsah balení je pouze 1,5 mililitru! není to sakra málo?! nepoužívám ho tak často, takže mi určitě ještě nějaký ten pátek vydrží, ale nejsem si úplně jistá, jak dlouho by sloužil někomu, kdo by ho používal denně.
odstín číslo 2 "Beige" jsem si vybrala, protože je spíše do oranžova/žluta a k mému žlutému podtónu pleti sedne na jedničku. odstín číslo 1 "Rose" byl už podle svého názvu hodně do růžova, takže mohu doporučit těm z vás s růžovým podtónem pleti. nikdy jsem na kruhy pod očima netrpěla, ale stres a nedostatek spánku si čas od času svou daň vybere, takže teprve potom sahám po rozjasňovači. stačí několik tahů pod oční okolí a rozetřít prsty či štětcem. já osobně jsem spíše pro štětec, protože vytvoří specifický finish, který vypadá přirozeně, nezalézá do vrásek a nevytváří šmouhy. ačkoliv nese název "projasňovací tužka", neobsahuje žádný shimmer či třpytky. teď v létě je na mě trochu světlejší (jak si můžete všimnout na hřbetu ruky), ale skvěle tak plní funkci projasnění. krytí je průměrné, takže s mými nafialovělými kruhy si poradí vcelku obstojně a já se cítím hned mnohem lépe. cena je 315 Kč, ale s různými slevami, které v Yves Rocher často běží, ho můžete sehnat i mnohem levněji.
musím říct, že jsem si ho dost oblíbila a klidně bych vám ho doporučila. cena určitě nikoho nezruinuje, ale obsah balení je bez debat opravdu malý. vyzkoušeli jste ho? pokud máte nějaký svůj oblíbený rozjasňovač očního okolí, dejte mi vědět v komentářích!

+ luxusní balení; textura; projasnění; přirozenost; bez shimmeru a třpytek
- obsah prudktu; průměrné krytí

1 komentář :

  1. ja momentálne používam Loreal, predtym som mala Pupu, Artdeco,...., ale asi naj bola pre mňa tá Pupa...len by jej tam mohlo byť viac:)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!