MENU

pátek 18. července 2014

štětce z ebay

hezký den! včerejší večer jsem po hodně dlouhé době strávila ve společnosti bývalých spolužáků z gymnázia a s některými jsme se viděla po celém roce poprvé. bylo to neskutečně fajn :) před sebou máme krásný víkend, jaké máte plány? 
dnešní článek bude věnován kosmetickým štětcům, které jsem objednávala z ebay. nabídka je tam opravdu velmi široká a mě zaujaly především ty značně připomínající oblíbené štětce od Real Techniques, do kterých se mi ale aktuálně nechce investovat. při samotném nákupu samozřejmě nevíte, že si pořizujete kopie/padělky této značky, ale obyčejné štětce, které jsou jim pouze dost podobné a hlavně výrazně levné - cena jednotlivých štětců nepřesáhla 80 Kč. překvapení vás čeká až v momentě, kdy rozbalíte balíček a štětce nesou jméno této značky. tímto bych chtěla říct, že rozhodně nepodporuji prodej padělků, ale určitě je kvůli tomu vyhazovat nebudu, to by byla velká škoda :)
a jaké štětce jsem si objednala? jako první setting brush a powder brush, které nesou jméno Real Techniques, dále blush brush bez názvu a tapered top brush značky Joursna (tento štětec mám už rok). štětce už na první pohled vypadají velmi slušně - jsou krásně husté, provedení vypadá kvalitně, štětiny jsou příjemné a jemné, dobře střižené, nevypadávají... praní také vydržely bez újmy. rukojeť je hliníková (můžete si vybrat hned z několika barevných variant) a konec je plastový nebo gumový. nemůžu jim vytknout absolutně nic, protože mi svým provedením i kvalitou naprosto vyhovují. 
a k čemu jednotlivé štětce používám? setting brush je poměrně malý, takže je vhodný na zapudrování menších oblastí (pod očima, v okolí nosu) či na aplikaci korektoru. powder brush už zjevně podle názvu ideální na pudr a blush brush na tvářenku, ale bez problému by se dal využít také na pudr. tapered top brush používám výhradně na tekutý make-up, každopádně s tvářenkou i pudrem by si určitě také bez problémů rozuměl. přesně pro tuto jejich víceúčelovost je zbožňuju!
tyto pomocníky bych bez váhání doporučila kosmetickým nadšencům i těm z vás, které se líčí jen příležitostně. není to nijak velká investice, ale službu splní na 100%! :)

 máte s nimi zkušenost?

3 komentáře :

 1. Paradny nákup :)) ANi ja by som ich určite nevyhadzovala, keďže sú super :)

  Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovědětVymazat
 2. wow vyzerajú dokonale :) .. strašne by som chcela taketo techniques štetce :) ale nemam paypal takže nemôže z ebaya objednávať :/

  OdpovědětVymazat
 3. ja som jeden čas dosť intenzívne uvažovala o Blush brush, ale nakoniec som odolala, teraz si brúsim zuby na štetce Zoeva, niečo z rady Luxe :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!