MENU

středa 4. června 2014

empties XXI.

doufám, že máte všichni krásný den! :) moje (zatím poměrně úspěšné) zkouškové už se blíží do finiše, čekají na mě poslední dvě zkoušky a pak už hurá do práce. jak jste na tom vy? další měsíc už tradičně otevírám přehledem vypotřebovaných produktů za předešlý měsíc - empties.
Nina Ricci tělové mléko - kdo mě zná, ví, že co se mazání těla týče, jsem šílená ostuda. prostě jsem líná a nemažu se, no... v poslední době se ale snažím a šla jsem do sebe, takže tohle tělové mléko, které jsem si kupovala snad už před sto lety ke stejnojmennému parfému, jsem konečně vypotřebovala. fanfáry! žádná extra hydratace to nebyla a parfemace už mi také vůbec neseděla, ale bylo mi líto ho vyhodit. ona ta vůně stejně na kůži vůbec nedržela. celkem dobře se vsakovalo, s čímž mám hodně často problém. řekla bych takové průměrné tělové mléko, které nenadchne ani neurazí.
Koupila bych si ho znovu? rozhodně NE

Balea balzám na vlasy - z téhle věcičky jsem trochu rozpačitá. slibuje až třikrát větší objem vlasů, ale zas tak žhavý to bohužel není... ano, vlasy mi poslední dobou přijdou celkově v lepším stavu a objemnější, nicméně to připisuji spíše Orofluidu, které jsem začala používat. plní spíš funkci obyčejného kondicionéru.
Koupila bych si znovu? těžko říct... MOŽNÁ

Avon šampon - tento šampon je určený na barvené vlasy a já jsem po něm sáhla pouze proto, že jsem si koncem loňského roku přebarvovala vlasy, abych se zbavila ombré a barva chytla poměrně tmavě. ačkoliv mám od přírody tmavě hnědé vlasy, po barvení jsem je měla téměř do černa. docela mile mě překvapil, protože mi přijde, že moje barva je teď krásně zářivá a hlavně nepůsobí jako helma - místo jednotného barevného odstínů mám různě barevné odlesky, takže to vypadá velmi přirozeně. 
Koupila bych si ho znovu? ANO, ráda

Avon řasenka - o této řasence asi nic psát nemusím. kupuji si ji pořád a stále dokola, protože je to moje nejoblíbenější z nejoblíbenějších řasenek! více si můžete přečíst v recenzi
Koupila bych si ji znovu? jasně, že ANO, nedám na ni dopustit! :)

Yves Rocher odličovač - už si nejsem tak úplně jistá, kdo mě na něj nalákal, ale nejspíš to byla Rendy jako vždycky :D je to klasický odličovač s chrpou na gelové bázi, který velmi zajímavě voní. občas mě v očích zapálil, jindy zase vůbec, takže vůbec netuším v čem byl problém. odličování na jedničku určitě nebylo, nejhorší zároveň také ne, prostě takový průměr. oceňuji velké balení, které dlouho vydrží.
Koupila bych si ho znovu? MOŽNÁ

Balea deodorant - od těchto deosprejů nemůžete čekat nějakou intenzivní ochranu, ale nádherně voní! proto je používám až po nanesení tuhého deodorantu, abych se cítila svěže.
Koupila bych si ho znovu? nejspíše ANO

vyzkoušeli jste nějaký z těchto produktů? jak vám vyhovoval? :)


Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji za vaši odezvu!