MENU

pondělí 23. prosince 2013

vánoční tag

doufám, že si všichni užijete krásné svátky - tímto vám z celého srdce přeji šťastné a veselé Vánoce! :)

1. Jaký film je v období Vánoc Tvým nejoblíbenějším?
to je jasný, už od mala je to Sám doma :) ještě dnes dostávám během jeho sledování nekončící záchvaty smíchu. jinak mám ráda různé vánoční pohádky, to k Vánocům patří - od českých klasik po novější disneyovské animáky.
2. Jaká je Tvá oblíbená vánoční barva?
nejsem milovník červené barvy, ale k Vánocům bez debat patří. k ní samozřejmě zlatá a bilá, to je pro mě vánoční trikolora :)

3. Je Štědrý večer. Zůstaneš ve svém pyžamu/domácím oblečení nebo se hezky a společensky nastrojíš?
klidně zůstanu celý den pro pohodlí v pyžámku, ale na slavnostní večeři se vždy společensky ustrojím a upravím. letos si plánuji vzít šaty.

4. Pokud bys tento rok mohla koupit jen jeden dárek, jen jedné osobě, pro koho by byl?
bez zaváhání maminka. je to ta nejdůležitější osoba v mém životě a za všechno, co pro mě a celou naši rodinu dělá, by si zasloužila modré z nebe. pokud si tohle čteš, mám Tě ráda maminko! :*
5. Otevíráš své dárky večer nebo ráno, v kolik?
nežijeme v Americe, takže samozřejmě večer. záleží na tom, jak jsme hladoví - rozbalování dárečků následuje po večeři a slaví se celý zbytek večera :) nejčastěji po šesté hodině.

6. Upekla jsi někdy chaloupku z perníčků?
moje pečící schopnosti se bohužel blíží naprosté katastrofě, takže pečení cukroví celkově přenechávám těm povolanějším a pomáhám až s jejich konzumací :)

7. Co děláš o vánočních prázdninách?
většinou to bylo relaxování bez jakýchkoliv povinností, takže dlouhé spaní, sledování filmů a seriálů, výletování či posezení s přáteli, ale letos jsou poprvé ve znamení příprav na zápočty a zkoušky, které přijdou hned v lednu. samozřejmě se ale chci věnovat rodině, příteli a blízkým.
8. Máš nějaké vánoční přání?
ať jsou všichni zdraví, šťastní a spokojení. hned by se na tom světě mohlo žít jinak :)

9. Jaká je Tvá oblíbená vánoční vůně?
jablko-skořicová vůně ve mně probouzí vánoční náladu, ale miluju vůni perníčků, vaječného koňaku a dřeva, které se suší vedle krbových kamen.

10. Jaké je Tvé oblíbené vánoční jídlo/pochoutka?
 miluju dětský vánoční punč! samozřejmě pak cukroví - hlavně perníčky a vosí hnízda, která jsme letos dělali poprvé. možná mě někdo bude chtít ukamenovat, ale nemám ráda bramborový salát :D ten bych mohla klidně vynechat.2 komentáře :

 1. Přeji krásné svátky :)!

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj,
  pozývam ťa ku mne na giveaway o voucher v hodnote 15 $, za ktorý si môžeš kúpiť, čo len budeš chcieť. Určite si vyberieš aspoň dve veci, produkty sú úžasné a cenovo dostupné :)
  http://mademoiselleiva.blogspot.sk/2013/12/giveaway-sammy-dress.html
  Iva Klepi

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!