MENU

čtvrtek 18. července 2013

BloxBox podruhé

jako už každý měsíc, tak i tentokrát proběhlo díky Belle swapování ve velkém (vyměňovaní balíčků) pod záštitou jejího BloBoxu. když měl BloBox svou premiéru, účastnila jsem se se a o tehdejší výměně jste si mohli přečíst tady. po delší době jsem dostala chuť opět někomu udělat radost a tak jsem se do červnového kola ihned přihlásila.
celá myšlenka je naprosto prostá -  výměna balíčků s překvapením mezi přihlášenými, kteří se neznají. každé kolo má své zadání, které je nutno dodržet. zadání na červen bylo poměrně náročnější oproti těm předešlým. a co tedy našla moje parťačka Péťa v krabičce, kterou jsem jí připravila? museli jsme sestavit boxík, který obsahoval něco handmade > mnou vyrobený náramek, něco modré > balzám na rty od SYX, něco přírodní > meruňkový krém na ruce od Manufaktury, něco třpytivé > lak od s-he a něco oblíbeného > balzám na rty od Dermacolu. ještě navíc jsem přibalila skořicový vosk od Yankee Candle a čajík od English Tea Shop.
vytváření obsahu krabičky mi sice dalo zabrat, ale opět to pro mě byla příjemná zkušenost a ráda jsem někomu dalšímu udělala radost :) a co obsahoval balíček od Péti pro mě? v krabičce toho přišlo požehnaně, ale začneme pěkně podle zadání. něco handmade > kolíček se žirafkou a kytičkový náramek z korálků, něco modré > maska na obličej od Freeman, něco přírodní > mýdlo od Bomb Cosmetics, něco třpytivého > Colorama lak na nehty a lesk na rty H&M, něco oblíbeného > vonný vosk od Yankee Candle a čaje Pure. jako bonus jsem dostala poukaz na focení.

tímto bych chtěla ještě jednou vyslovit velké díky ať už Belle, která výměnu zprostředkovala, tak Pétě, s kterou jsem si balíček vyměnila :)

tímto bych chtěla oslovit i české bloggerky žijící mimo republiku, zda by jste neměli zájem o mezinárodní výměnu? :)

1 komentář :

  1. wow akoze tie naplne boxov su uplne uzasne! wow!!

    Inak uz len posledne 3 dni SUMMER giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/07/summer-giveaway.html

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši odezvu!